АВТОБУСНИЙ ТУР ЗАПОРІЖЖЯ-БОЛГАРІЯ


 ПРО НАС >> НАПРЯМОК ЗА КОРДОН >>  БОЛГАІЯ >> ЗАПОРІЖЖЯ – БОЛГАРІЯ

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ


ЗАПОРІЖЖЯ – БОЛГАРІЯ
Дорослий квиток
3500 ₴
ЗАПОРІЖЖЯ – БОЛГАРІЯ
Дитячий квиток (до 10 років)
3000 ₴

УМОВИ ПОЇЗДКИ


Відпочинок на морі починається з дороги, тому подорож до Болгарії з нами буде чудовим початком Вашої відпустки. Регулярні рейси дають змогу спланувати відпочинок на будь-яку кількість днів. Крім цього, ми максимально спростили процес бронювання квитків, тепер це можна зробити онлайн або по телефону.

ВИЇЗД З ЗАПОРІЖЖЯ
Кожну суботу
пл. Свободи – 07:00
ПРИБУТТЯ В БОЛГАРІЮ
Час у дорозі орієнтовний, можливо невелике відхилення
м. Кранів — 07:10
м. Золоті Піски — 08:00
м. Варна — 09:00
м. Огляд – 09:30
м. Свєті-Влас – 09:45
м. Сонячний Берег – 10:00
м. Несебр – 10:20
м. Бургас – 11:00
м. Приморсько – 12:00
м. Кітен – 12:30
ВІДПРАВЛЕННЯ З БОЛГАРІЇ
Щосереди
Точніший час від вашого курорту уточнить оператор
м. Кітен – 7:00
м. Приморсько – 7:30
м. Бургас – 08:00
м. Несебр – 08:50
м. Сонячний Берег – 08:00
м. Свєті-Влас – 09:05
м. Огляд – 09:40
м. Варна — 09:40
м. Золоті Піски — 10:20
м. Кранів — 10:30
ПРИБУТТЯ У ЗАПОРІЖЖЯ
Можливе невелике відхилення від заявленого часу
пл. Свободи — 14:00

ТУР В БОЛГАРІЮ ІЗ ЗАПОРІЖЖЯ: ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКИ НА МОРІ

Автобусний тур Запоріжжя – Болгарія на сьогодні оптимальний варіант подорожі. Наша компанія організовує регулярні поїздки на морські курорти Болгарії із Запоріжжя, Дніпра та Кривого Рогу. Транспорт компанії у цьому напрямі це сучасні туристичні автобуси на 55 місць. Машини обладнані всім необхідним для комфортної подорожі. Крім комфорту в дорозі ми максимально спростили всі організаційні процеси.

ЗАЯВКА

Щоб організувати поїздку Україна - Болгарія необхідно зв'язати із нами зручним для вас способом: зателефонувати на вказані вище номери, відправити повідомлення до Вайбера або Телеграма, оформити онлайн-бронювання.
Оператори компанії на зв'язку 24/7/365, раді прийняти заявку та проговорити організаційні питання поїздки.
УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

У міжнародних напрямках ми працюємо з часткової або повної оплати проїзду. Після того, як вона буде зроблена, вас вносять до списку пасажирів рейсу.

 За 1-2 дні до виїзду керівний менеджер напряму зв'яжеться з вами для узгодження деталей: марка та номер автобуса, місце відправлення та інші.
ВИКОНАННЯ

Маршрут поїздки: Запоріжжя-Дніпро - Кривий Ріг - Кропивницький - Умань - Одеса - Молдова - Румунія - Болгарія: Албена - Кранево - Золоті Піски - Варна - Огляд - Свєті-Влас - Сонячний Берег - Несебр - Бургас - Приморсько - Кітен.

Орієнтовний час у дорозі Запоріжжя- Болгарія 24 годин. По дорозі робимо технічні зупинки кожні 4 години на АЗС.
ПОВІДОМТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися та поїздка не відбудеться або переноситься, будь ласка, повідомте про це менеджера компанії. Ми внесемо необхідні зміни до маршруту.
ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за 7 діб та раніше 100%, за 5 днів – 50%, за 3 добуи та пізніше гроші не повертаються.
Дякуємо за розуміння.
ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватись у зв'язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть, та час на мітніці.

АВТОБУС ЗАПОРІЖЖЯ – БОЛГАРІЯ: ЗАБРОНУВАТИ КВИТОК ШВИДШЕ, НІЖ ВИПИТИ КОРОТКУ КАВИ


Наша компанія здійснює регулярні поїздки на популярні морські курорти Болгарії: Албена, Кранево, Золоті Піски, Варна, Несебир, Сонячний Берег, Приморсько, Кітен. Ми плануємо поїздки на море таким чином, щоб Ваша відпустка починалася і завершувалася позитивними емоціями. Автобусні рейси Запоріжжя-Болгарія-Запоріжжя дозволяє самостійно спланувати відпустку і не залежить від туроператорів на будь-яку кількість днів. Окрім цього, якщо ви хочете поїхати в сплановану відпустку, наші тур-агенти зможуть запропонувати вам вигідні та максимально комфортні варіанти відпочинку в Болгарії. Забронюйте поїздку прямо зараз!

  ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ЕЛІТОН-ТУР»

  Наша важлива позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою і вдосконалюємося щодня. Саме з цієї причини більшість клієнтів повертаються до нас повторно. Ми відповідаємо за безпеку своїх пасажирів. Тому всі рейси компанії офіційно зареєстровані і маємо ліцензію на пасажирськи перевезення. Страхування пасажирів включено у вартість проїзду. Наш транспорт обладнаний згідно європейським стандартам. Ваша поїздка з нашою командою буде чудовим початком та завершенням відпочинку.

  КОМФОРТ У ДОРОЗІ
  
  Транспорт компанії – це сучасні автобуси, розраховані на міжнародні поїздки та обладнані всім для комфорту в дорозі: зручні крісла, система кондиціонування, аудіо та відео, WI-FI та USB роз’єми, великий багажник.
  З НАМИ ВИГІДНО
  
  Наші пасажири заощаджують на вартості квитка, розуміючи складність ситуації, ми зафіксували мінімальну ціну квитка. Крім того, у компанії діє гнучка система знижок для груп від 10 осіб, знижка дітям і у два боки.
  БЕЗПЕКА
  
  Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі. Водії компанії мають великий досвід і завжди професійно виконують свою роботу.
  СПОСІБ ОПЛАТИ
  
  У міжнародних напрямках ми працюємо за частковою або повною оплатою.
  Це пов'язано з оформленням пакету документів для проходження кордону. У разі передоплати достатньо внести 500 ₴ з квитка.
  ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ
  
  Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут та завжди пунктуальні. З нами завжди безпечно і комфортно.
  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКИ
  
  Зробіть заявку по телефону або онлайн. Після цього наші оператори ознайомлять вас, як буде відбуватися підготовка до рейсу і сама подорож. Наша команда завжди на зв'язку і раді відповісти на будь-які пітання відносно рейса.

  ТОП ЧАСТО ПИТАНЬ, ЩО ЗАДАЄТЬСЯ


  "ЯК ДОЇХАТИ В БОЛГАРІЮ ІЗ ЗАПОРІЖЖЯ?"
  
  Поїздка до Болгарії з України в 2022 році можлива лише наземним транспортом або з вильотом із сусідніх країн, наприклад, з Молдови.
  Найбільш зручний та недорогий варіант це автобусні тури Україна-Болгарія.
  Подорож з Запоріжжя на морські курорти Болгарії займе близько 20 – 24 годин.
  Якщо ви оберете поїздку з нашою командою, цей час пройде в комфортних умовах. Замовте квиток прямо зараз!
  "ЧИ БЕЗПЕЧНО ПІД ЧАС ПОЇЗДКИ В БОЛГАРІЮ?"
  
  Ми побудували максимально безпечний маршрут із Запоріжжя до Болгарії з урахуванням усіх рекомендацій транспортних служб. Маршрут поїздки: Запоріжжя-Дніпро - Кривий Ріг - Кропивницький - Умань - Одеса - Молдова - Румунія - курорти на узбережжі Чорного моря Болгарії.
  Рейс обслуговують завжди 2 водії, які мають великий досвід у міжнародних пасажирських перевезеннях.
  "ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПОЇЗДКИ В БОЛГАРІЮ?"
  
  На час воєнного стану в Україні процес проходження кордону з Румунією максимально спростили. Українцям вистачає внутрішнього паспорта громадянина країни. У разі поїздки з дітьми до 16 років, якщо ви є батьком, необхідне лише свідоцтво про народження. Якщо ви бабуся, тітка або не родич, необхідно завірений у нотаріуса дозвіл на вивезення дитини одного з батьків. Варто скористатися нагодою і поїхати до Болгарії зараз.
  Автобусний тур Запоріжжя- Болгарія
  Поїздка Запоріжжя- Болгарія

  ПОДОРОЖ ЗАПОРІЖЖЯ – БОЛГАРІЯ: ЯКИЙ КУРОРТ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ ВИБРАТИ


  Наша компанія “Елітон-тур” здійснює регулярні поїздки на наступні курорти Болгарії: Золоті Піски, Варна, Несебир, Сонячний Берег, Приморсько, Кітен. Все це невеликі туристичні міста на узбережжі Чорного моря з великою різноманітністю готелів від 3 до 5 зірок. Інфраструктура курортів спрямована на розважальну програму відпочиваючих, тут ви знайдете велику кількість кафе, парків, водних атракціонів, екскурсій та багато іншого. Вибираючи місце для відпочинку в Болгарії, ми рекомендуємо в першу чергу обирати готель. Щоб зробити правильний вибір, почитайте відгуки на тематичних форумах, перегляньте розташування готелю на карті та його віддаленість від моря.

  ІНШІ НАШІ НАПРЯМКИ


  За час роботи компанії ми відвідали всі курорти України та близького зарубіжжя. Пропонуємо Вам найкращі місця.

  Запоріжжяе - Болгарія

  ДНІПРО – БОЛГАРІЯ

  Автобусні тури Дніпро – Болгарія комфортний початок відпустки

  ПОДРОБНЕЕ

  Кривий Ріг - Болгарія

  КРИВИЙ РІГ – БОЛГАРІЯ

  Чи плануєте поїздку до Болгарії? Замовте квиток прямо зараз

  ПОДРОБНЕЕ

  Подорожі до Туреччини

  ЗАПОРІЖЖЯ- ТУРЕЧЧИНА

  Популярні курорти Туреччини, комплексні путівки та автобусні тури

  ПОДРОБНЕЕ

  Напрямки за кордон

  НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

  Легко бронювати, комфортно їхати

  ПОДРОБНЕЕ

  Напрямки по Україні

  НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

  Транспорт розрахований на міжміські поїздки

  ПОДРОБНЕЕ

  Напрямки на море

  НАПРЯМКИ НА МОРЕ

  Ці напрямки ми відновимо після перемоги

  ПОДРОБНЕЕ