КРИВИЙ РІГ- БОЛГАРІЯ АВТОБУСНІ ТУРИ


 ПРО НАС >> НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН >>  БОЛГАРІЯ >> КРИВИЙ РІГ – БОЛГАРІЯ

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ


КРИВИЙ РІГ БОЛГАРІЯ КРИВИЙ РІГ 6000 ₴
КРИВИЙ РІГ БОЛГАРІЯ
Дорослий квиток
3500 ₴
КРИВИЙ РІГ БОЛГАРІЯ
Дитячий квиток (до 10 років)
3000 ₴

АКЦІЯ: При поїздці в дві сторони Кривий Ріг-Болгарія-Кривий Ріг діє акційна ціна 6000 ₴.

УВАГА: АКЦІЯ ДІЄ ТІЛЬКИ НА РЕЙС №1: Виїзд з України четвер та неділя; виїзд з Болгарії понеділок та п’ятниця.

УМОВИ: Повна оплата проводиться відразу в дві сторони при поїздці до Болгарії >> Повинна їхати одна і та сама людина >> Передоплата не повертається >> Дата виїзду не переноситься.

УМОВИ ПОЇЗДКИ


Відпочинок на морі починається з дороги, тому подорож до Болгарії з нами буде чудовим початком Вашої відпустки. Регулярні рейси дають змогу спланувати відпочинок на будь-яку кількість днів. Крім цього, ми максимально спростили процес бронювання квитків, тепер це можна зробити онлайн або по телефону.

ВИЇЗД ІЗ КРИВОГО РОГУ
№ 1: Щочетверга та неділя
№ 2: Щовівторка та суботи

Автовокзал — 09:30
Напроти Автовокзалу — 11:00
ПРИБУТТЯ В БОЛГАРІЮ
Наступного ранку
м. Балчик
м. Албена
м. Кранево
м. Золоті Піски
м. Св. Костянтин і Олена
м. Варна
м. Бяла
м. Обзор
м. Свети-Влас
м. Сонячний Берег
м. Несебр
м. Равда
м. Ахелой
м. Поморіє
м. Бургас
м. Чорноморець
м. Созополь
ВІДПРАВЛЕННЯ З БОЛГАРІЇ
№ 1: щопонеділка та п’ятниці
№ 2: щосереди та суботи
м. Созополь
м. Чорноморець
м. Бургас
м. Поморіє
м. Ахелой
м. Равда
м. Несебр
м. Сонячний Берег
м. Свети-Влас
м. Обзор
м. Бяла
м. Варна
м. Св. Костянтин і Олена
м. Золоті Піски
м. Кранево
м. Албена
м. Балчик
ПРИБУТТЯ В КРИВИИЙ РІГ
Орієнтовно через 24 години
Напроти Автовокзалу

Маршрут рейсу № 1: Запоріжжя- Дніпро- Кривий Ріг- Миколаїв- Одеса- Молдова- Румунія- Болгарія: Балчик- Албена- Кранево- Золоті Піски- Св. Костянтин і Олена- Варна- Бяла- Обзор- Свети-Влас- Сонячний Берег- Несебр- Равда- Ахелой- Поморіє- Бургас- Чорноморець- Созополь.

Виїзди з України кожного четверга та неділі.

Виїзди з Болгарії кожного понеділка та п’ятниці.

Маршрут рейсу № 2: Запоріжжя- Дніпро- Кривий Ріг- Кропивницький- Умань- Одеса- Молдова- Румунія- Болгарія: Балчик- Албена- Кранево- Золоті Піски- Св. Костянтин і Олена- Варна- Бяла- Обзор- Сонячний Берег- Бургас.

Виїзди з України кожного вівторка та суботи.

Виїзди з Болгарії кожну серед та суботу.

ПОЇЗДКА В БОЛГАРІЮ З КРИВОГО РОГУ: ЯК ПОЇХАТИ НА МОРЕ

Наша компанія організовує регулярні поїздки на морські курорти Болгарії з Кривого Рогу. Транспорт компанії у цьому напрямку це сучасні туристичні автобуси на 55 місць. Машини обладнані всім необхідним для комфортної подорожі. Крім комфорту в дорозі ми максимально спростили всі організаційні процеси. Автобусний тур Кривий Ріг – Болгарія на сьогодні оптимальний варіант подорожі.

ЗАЯВКА

Щоб організувати поїздку Україна - Болгарія необхідно зв'язати із нами зручним для вас способом: зателефонувати на вказані вище номери, відправити повідомлення до Вайбера або Телеграма, оформити онлайн-бронювання.
Оператори компанії на зв'язку 24/7/365, раді прийняти заявку та проговорити організаційні питання поїздки.
УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

У міжнародних напрямках ми працюємо з часткової або повної оплатою проїзду. Після того, як вона буде зроблена, вас вносять до списку пасажирів рейсу.

  За 1-2 дні до виїзду менеджер напряму зв'яжеться з вами для узгодження деталей: марка та номер автобуса, місце відправлення та інші.
ВЫКОНАННЯ

Маршрут поїздки: Запоріжжя-Дніпро – Кривий Ріг – Кропивницький – Умань – Одеса – Молдова – Румунія – курорти на узбережжі Чорного моря Болгарії.

Орієнтовний час у дорозі Дніпро-Болгарія 25-27 годин.
Для зручності пасажирів у дорозі робимо санітарні зупинки на АЗС кожні 4 години.
ПОВІДОМТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися та поїздка не відбудеться або переноситься, повідомте про це. Ми внесемо необхідні зміни. Ваше повідомлення полегшить роботу наших менеджерів та заощадить час. 
ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за 7 діб та раніше 100%, за 5 днів – 50%, за 3 добуи та пізніше гроші не повертаються.
ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватись у зв'язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть, та час на митниці.

АВТОБУС КРИВИЙ РІГ – БОЛГАРІЯ: ЯК ЗАБРОНУВАТИ КВИТОК


Наша компанія здійснює регулярні поїздки на популярні морські курорти Болгарії: Албена, Кранево, Золоті Піски, Варна, Несебир, Сонячний Берег, Приморсько, Кітен. Ми плануємо поїздки на море таким чином, щоб Ваша відпустка починалася і завершувалася позитивними емоціями. Автобусні рейси Кривий Ріг-Болгарія-Кривий Ріг дозволяє самостійно спланувати відпустку і не залежить від туроператорів на будь-яку кількість днів. Окрім цього, якщо ви хочете поїхати в сплановану відпустку, наші тур-агенти зможуть запропонувати вам вигідні та максимально комфортні варіанти відпочинку в Болгарії. Забронюйте поїздку прямо зараз!

Error: Contact form not found.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ЕЛІТОН-ТУР»

Наша принципова позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою та вдосконалюємося щодня. Мабуть, тому більшість клієнтів повертаються до нас повторно. Ваша поїздка з нашою командою буде гарним початком та завершенням відпочинку.

КОМФОРТ У ДОРОЗІ

Транспорт компанії – це сучасні туристичні автобуси, розраховані на міжнародні поїздки та обладнані для комфорту в дорозі: зручні крісла, кондиціонери, аудіо та відео система, WI-FI та USB роз'єми, великий багажник.
З НАМИ ВИГІДНО

Наші пасажири заощаджують на вартості квитка, розуміючи складність ситуації, ми зафіксували мінімальну ціну квитка. Крім цього ми пропонуємо гнучку систему знижок постійним клієнтам, групам від 10 пасажирів.
БЕЗПЕКА

Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі. Транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.
СПОСІБ ОПЛАТИ

 У міжнародних напрямках ми працюємо з часткової або повної оплати проїзду. Яку можна здійснити онлайн на картку Visa та MasterCard. 
У разі передоплати залишок суми можна внести в автобусі готівкою.
ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ

Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут та завжди пунктуальні. З нами завжди безпечно.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКІ

Оператори компанії завжди на зв'язку та готові прийняти вашу заявку. Менеджери коректно складають маршрут збору пасажирів, щоб унеможливити затримки в розкладі.

ТОП ЧАСТО ПИТАНЬ, ЩО ЗАДАЄТЬСЯ


"ЯК ДОЇХАТИ В БОЛГАРІЮ З КРИВОГО РОГУ?"

Поїздка до Болгарії з України в 2022 році можлива лише наземним транспортом або з вильотом із сусідніх країн, наприклад, з Молдови.
Найбільш зручний та недорогий варіант це автобусні тури Україна-Болгарія.
Подорож з Кривого Рогу на морські курорти Болгарії займе близько 20 – 24 годин.
Якщо ви оберете поїздку з нашою командою, цей час пройде в комфортних умовах. Замовте квиток прямо зараз!
"ЧИ БЕЗПЕЧНО ПІД ЧАС ПОЇЗДКИ В БОЛГАРІЮ?"

Ми побудували максимально безпечний маршрут із Кривого Рогу до Болгарії з урахуванням усіх рекомендацій транспортних служб. Маршрут поїздки: Запоріжжя-Дніпро - Кривий Ріг - Кропивницький  - Умань - Одеса - Молдова - Румунія - курорти на узбережжі Чорного моря Болгарії.
Рейс обслуговують завжди 2 водії, які мають великий досвід у міжнародних пасажирських перевезеннях.
"ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПОЇЗДКИ В БОЛГАРІЮ?"

На час воєнного стану в Україні процес проходження кордону з Румунією максимально спростили. Українцям вистачає внутрішнього паспорта громадянина країни. У разі поїздки з дітьми до 16 років, якщо ви є батьком, необхідне лише свідоцтво про народження. Якщо ви бабуся, тітка або не родич, необхідно завірений у нотаріуса дозвіл на вивезення дитини одного з батьків. Варто скористатися нагодою і поїхати до Болгарії зараз.
Автобус Кривий Ріг - Болгарія
Автобус Болгарія - Кривий Ріг

ПОЇЗДКА КРИВИЙ РІГ – БОЛГАРІЯ: ЯКИЙ КУРОРТ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ ВИБРАТИ


Наша компанія “Елітон-тур” здійснює регулярні поїздки на наступні курорти Болгарії: Золоті Піски, Варна, Несебир, Сонячний Берег, Приморсько, Кітен. Все це невеликі туристичні міста на узбережжі Чорного моря з великою різноманітністю готелів від 3 до 5 зірок. Інфраструктура курортів спрямована на розважальну програму відпочиваючих, тут ви знайдете велику кількість кафе, парків, водних атракціонів, екскурсій та багато іншого. Вибираючи місце для відпочинку в Болгарії, ми рекомендуємо в першу чергу обирати готель. Щоб зробити правильний вибір, почитайте відгуки на тематичних форумах, перегляньте розташування готелю на карті та його віддаленість від моря.

ІНШІ НАШІ НАПРЯМКИ


За час роботи компанії ми відвідали всі курорти України та близького зарубіжжя. Пропонуємо Вам найкращі місця.

Запоріжжяе - Болгарія

ДНІПРО – БОЛГАРІЯ

Автобусні тури Дніпро – Болгарія комфортний початок відпустки

ПОДРОБНЕЕ

Кривий Ріг - Болгарія

ЗАПОРІЖЖЯ – БОЛГАРІЯ

Чи плануєте поїздку до Болгарії? Замовте квиток прямо зараз

ПОДРОБНЕЕ

Подорожі до Туреччини

КРИВИЙ РІГ – ТУРЕЧЧИНА

Популярні курорти Туреччини, комплексні путівки та автобусні тури

ПОДРОБНЕЕ

Напрямки за кордон

НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

Легко бронювати, комфортно їхати

ПОДРОБНЕЕ

Напрямки по Україні

НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

Транспорт розрахований на міжміські поїздки

ПОДРОБНЕЕ

Напрямки на море

НАПРЯМКИ НА МОРЕ

Ці напрямки ми відновимо після перемоги

ПОДРОБНЕЕ