КОСТЯНТИНІВКА – ЛЬВІВ АВТОБУС


 ПРО НАС >> НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ >> ДОНЕЦЬКИЙ НАПРЯМОК>> КОСТЯНТИНІВКА-ЛЬВІВ

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ


КОСТЯНТИНІВКА – ЛЬВІВ2100 ₴

УМОВИ ПОЇЗДКИ


ВИЇЗД З КОСТЯНТИНІВКИ
Податкова пр. Ломоносова, 125
Рейс №1 10:30
Рейс №2 12:00
Рейс №3 17:00
ПРИБУТТЯ ДО ЛЬВОВУ
Автовокзал вул. Стрійська, 109
Рейс №1 08:40
Рейс №2 08:40
Рейс №3 14:30
ВІДПРАВЛЕННЯ ЗІ ЛЬВОВА
вул. Стрійська, 109
Автовокзал – 16:45
ПРИБУТТЯ В КОСТЯНТИНІВКУ
пр. Ломоносова, 125
Податкова – 14:00

ВАЖЛИВО: Маршрут цього рейсу: Слов’янськ- Краматорськ- Дружківка- Костянтинівка- Покровськ- Дніпро- Кривий Ріг- Кропивницький- Умань- Вінниця- Хмельницький- Тернопіль- Львів. Наші пасажири можуть обрати будь-якій напрямок з цих міст.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКИ КОСТЯНТИНІВКА – ЛЬВІВ: ЛЕГКО БРОНЮВАТИ, КОМФОРТНО ЇХАТИ

Сучасні пасажирські перевезення – це насамперед клієнтоорієнтованість. Ми працюємо з 2013 року і знаємо, як зробити поїздку максимально комфортною, а процедуру бронювання – швидкою та зручною.

ЗАЯВКА

Для оформлення бронювання достатньо зателефонувати нам або заповнити форму зворотнього зв’язку. Оператори компанії на зв’язку 24/7/365, раді забронювати для вас місце в автобусі Костянтинівка- Львів і відповісти на запитання. Оператор уточнить наступну інформацію для броні: ім’я, прізвище, коли хочете їхати, кількість місць та телефон.

УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

Напередодні рейсу менеджер компанії зв’яжеться з вами для уточнення деталей поїздки та повідомить: номер автобуса, точний час та місце відправлення, контакти водія.

Якщо вам зручно отримати інформацію в месенджері, будь ласка, уточніть це оператору.

ВИКОНАННЯ

В призначений час автобус чекає на вас в обумовленому місці. Маршрут проходження: Слов’янськ- Краматорськ- Дружківка- Костянтинівка- Покровськ- Дніпро- Кривий Ріг- Кропивницький- Умань- Вінниця- Хмельницький- Тернопіль- Львів. Дорогою заплановані санітарні зупинки кожні 3-4 години на АЗС та на вимогу.

ПОВІДОМТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися та поїздка не відбудеться або переноситься, будь ласка, повідомте про це менеджера компанії. Ми внесемо необхідні зміни до маршруту.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за 7 діб та раніше 100%, за 5 днів – 50%, за 3 добуи та пізніше гроші не повертаються.

ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватись у зв’язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть.

КВИТКИ КОСТЯНТИНІВКА- ЛЬВІВ: ЯК ЗАБРОНЮВАТИ


Щодня наш транспорт здійснює рейси у напрямку Костянтинівка-Львів-Костянтинівка. Заповніть форму, і ми протягом години зв’яжемося з вами. Крім поїздки з Костянтинівки, цим рейсом ви можете доїхати з Покровська, Дружківки, Краматорська та Слов’янська. Наша команда максимально спростила процес бронювання квитків, замовте онлайн, сплатіть за фактом подорожі!

  ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ЕЛІТОН-ТУР»

  Наша принципова позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою та вдосконалюємося щодня. Мабуть, тому більшість клієнтів повертаються до нас повторно. Ваша поїздка з нашою командою буде гарним початком та завершенням відпочинку.

  КОМФОРТ У ДОРОЗІ

  Транспорт компанії – це сучасні туристичні автобуси, розраховані на міжнародні поїздки та обладнані для комфорту в дорозі: зручні крісла, кондиціонери, аудіо та відео система, WI-FI та USB роз’єми, великий багажник.

  З НАМИ ВИГІДНО

  Наші пасажири заощаджують на вартості квитка, розуміючи складність ситуації, ми зафіксували мінімальну ціну квитка. Крім цього ми пропонуємо гнучку систему знижок постійним клієнтам, групам від 10 пасажирів.

  БЕЗПЕКА

  Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі. Транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.

  СПОСІБ ОПЛАТИ

  Нашим пасажирам не потрібно витрачати час та купувати квитки заздалегідь. Достатньо забронювати поїздку в телефонному режимі, а сплатити її можна в дорозі у водія або зробити переказ на картку Visa та MasterCard.

  ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ

  Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут та завжди пунктуальні. З нами завжди безпечно.

  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКІ

  Оператори компанії завжди на зв’язку та готові прийняти вашу заявку. Менеджери коректно складають маршрут збору пасажирів, щоб унеможливити затримки в розкладі.

  ТОП ПИТАНЬ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬ


  “ЯК ДІБРАТИСЯ З КОСТЯНТИНІВКИ ДО ЛЬВОВА?”

  Безумовно, ми рекомендуємо автобус Костянтинівка- Львів. Така поїздка має 2 переваги порівняно з потягом – менше часу у дорозі та 3 рейси щодня. З нами ви можете обрати зручний час відправлення.

  Вибираючи перевізника для поїздки варто пам’ятати про комфорт та безпеку. Тому віддавайте свою перевагу лише офіційним перевізникам, які мають повний пакет документів та ліцензію на пасажирські перевезення.
  Забронювавши квитки на автобус Костянтинівка- Львів або назад у нас, ви обираєте високу якість та довіряєте професіоналам.

  “ЧИ БЕЗПЕЧНО ПІД ЧАС ПОЇЗДКИ КОСТЯНТИНІВКА- ЛЬВІВ?”

  Зі свого боку ми робимо все, що від нас залежить, щоб поїздка пройшла спокійно і без пригод: усі пасажири в автобусі застраховані, рейс супроводжує досвідчений водій та наш транспорт регулярно проходить технічне обслуговування. Варто пам’ятати про те, що на території України запроваджено військовий стан. За маршрутом Костянтинівка- Львів ми проїжджаємо безліч блокпостів. Варто ставитись до цього спокійно та з розумінням. На вимогу пред’явити документи. Не вести фото та відео зйомку. Всіх своїх пасажирів ми переконливо просимо залишатися спокійними та доброзичливими до один одного в дорозі.

  “ЯКИЙ ТРАНСПОРТ ОБСЛУГОВУЄ РЕЙС КОСТЯНТИНІВКА-ЛЬВІВ?”

  Транспорт компанії “Елітон-тур” це сучасні та комфортабельні автобуси та мікроавтобуси європейського зразка. Наш транспорт може вміщати від 8 до 50 осіб при цьому не поступаючись комфортом. Кожна одиниця транспорту розрахована на міжміські поїздки і обладнана всім необхідні: зручні крісла з спинками, що розкладаються і ременями безпеки, місткий багажник, аудіо і відео система, кондиціонер. Варто звернути увагу, що в туристичних автобусах, які обладнані туалетами, зараз користуватися немає можливості. Тому ми робимо багато зупинок на шляху до АЗС, де є можливість освіжитися і перекусити.

  Автобусні перевезення Костянтинівка - Львів
  Автобус Костянтинівка - Львів

  ПОЇЗДКИ У ЛЬВІВ З КОСТЯНТИНІВКИ: КОМФОРТ І БЕЗПЕКА З «ЕЛІТОН-ТУР»


  Рейси Костянтинівка- Львів нашою компанією здійснюється 3 рази на день, тому наші пасажири мають змогу обрати зручний час для поїздки. Завдяки комфортабельності наших автобусів поїздка не втомлива.

  Наша команда зарекомендувала себе як клієнтоорієнтована компанія, ми завжди організовуємо поїздки з високим рівнем комфортабельності та безпеки.

  Компанія “Елітон-тур” працює офіційно має ліцензію та повний пакет документів. Усі пасажири в рейсі застраховані і, більше того, її вартість включена до ціни квитка Костянтинівка-Львів-Костянтинівка.

  Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси від 8 до 50 місць, всі вони розраховані на міжміські поїздки та обладнані всім необхідним: зручні крісла з розкладними спинками та ременями безпеки, містким багажником, USB-роз’ємами, окрім цього, під час усієї поїздки в салоні працює WI -Fi.

  Водії компанії професіонали мають великий стаж роботи у сфері пасажирських перевезень. Люблять свою роботу, завжди доброзичливі та пунктуальні.

  Крім водіїв у команді працюють чудові менеджери, які приймають та обробляють заявки. Вони завжди на зв’язку. Допомагають підібрати оптимальний варіант поїздки, відповідають на всі питання щодо маршруту, розкладу та іншого.

  ІНШІ НАШІ НАПРЯМКИ


  За час роботи компанії ми налагодили логістику по Україні та пропонуємо найкращі напрямки.

  ДНІПРО- ВІННИЦЯ

  Поїздки у Вінницю з Дніпра комфортабельними мікроавтобусами

  ДОКЛАДНІШЕ

  Автобус Дніпро- Хмельницький

  ДНІПРО- ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

  Поїздки з Дніпра до Хмельницького: зручний розклад рейсів, легка дорога

  ДОКЛАДНІШЕ

  ДНІПРО- КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

  З нами завжди швидко, доступно, вигідно

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

  НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

  Легко бронювати, комфортно їхати

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

  НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

  Транспорт розрахований на міжнародні поїздки

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ НА МОРЕ

  Ці напрямки ми відновимо після перемоги

  ДОКЛАДНІШЕ