ПОЇЗДКИ АВТОБУСОМ ЧЕРНІВЦІ – ХАРКІВ


 ПРО НАС>> НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ>> ПОЇЗДКИ З ЧЕРНІВЦІВ>> ЧЕРНІВЦІ-ХАРКІВ

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ


ЧЕРНІВЦІ – ХАРКІВ1700 ₴
ДИТЯЧИЙ КВИТОК
(Віком до 12 років)
-10%

УМОВИ ПОЇЗДКИ


ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ
вул. Головна, 219
Автовокзал- 19:00
ПРИБУТТЯ В ХАРКІВ
пл. Привокзальна, 1
Південний ЖД Вокзал- 10:00
ВІДПРАВЛЕННЯ З ХАРКОВА
пл. Привокзальна, 1
Південний ЖД Вокзал- 16:00
ПРИБУТТЯ В ЧЕРНІВЦІ
вул. Головна, 219
Автовокзал- 08:00

ВАЖЛИВО: Маршрут цього рейсу: Чернівці- Кам’янець-Подільський- Хмельницький- Вінницю- Умань- Кропивницький- Олександрію- Дніпро- Харків. Наші пасажири можуть обрати подорож в будь-якому напрямку, детальну інформацію відносно ціни, часу і місця виїзда вам надаст оператори компанії.

ЯК ДОЇХАТИ З ЧЕРНІВЦІВ У ХАРКІВ: ОРГАНІЗУВАТИ ЗА КІЛЬКА ХВИЛИН

Наша компанія на ринку пасажирських перевезень із 2013 року. У мирний час ми здійснюємо пасажирські перевезення з Дніпра на найпопулярніші курорти Азовського та Чорного моря. Наразі ми організовуємо поїздки у найбільш затребуваних напрямках країни – захід та центр України. Забронювати квиток Чернівці- Дніпро або у зворотньому напрямку з Дніпра до Чернівців дуже просто і не вимагатиме більше 3 хвилин вашого часу.

ЗАЯВКА

Для оформлення бронювання достатньо зателефонувати нам або заповнити форму зворотнього зв’язку. Оператори компанії на зв’язку 24/7/365, раді забронювати для вас місце в автобусі Чернівці- Харків і відповісти на запитання. Оператор уточнить наступну інформацію для броні: ім’я, прізвище, коли хочете їхати, кількість місць та телефон.

УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

Напередодні рейсу менеджер компанії зв'яжеться з вами для уточнення деталей поїздки та повідомить: номер автобуса, точний час та місце відправлення, контакти водія. Якщо вам зручно отримати інформацію в месенджері, будь ласка, уточніть це оператору.
У разі поїздки Чернівці- Харків  час може зміщуватися +/-15 хв.
ВЫКОНАННЯ   

 За 30 хвилин до призначеного часу відправлення автобус чекає на вас в обумовленому місці. Маршрут проходження: Чернівці- Кам'янець-Подільський- Хмельницький- Вінницю- Умань- Кропивницький- Олександрію- Дніпро- Харків . Орієнтовний час у дорозі Чернівці- Харків  16 годин. Дорогою заплановані санітарні зупинки на АЗС та на вимогу.
ПОВІДОМТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися та поїздка не відбудеться або переноситься, будь ласка, повідомте про це менеджера компанії. Ми внесемо необхідні зміни до маршруту.
ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за 3 доби та раніше 100%, за 2 дні – 50%, за добу та в день відправлення гроші не повертаються.
ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватись у зв'язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть.

ЯК ЗАБРОНУВАТИ КВИТКИ ЧЕРНІВЦІ – ХАРКІВ


Щодня наш транспорт здійснює рейси у напрямку Чернівці – Харків . Заповніть форму, і ми протягом години зв’яжемося з вами. Крім даної поїздки, цим рейсом ви можете доїхати з Чернівців до Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Вінниці, Умані, та більше того, до Кропивницького, Кривого Рогу та Дніпра. Наша команда максимально спростила процес бронювання квитків, замовте онлайн, сплатіть за фактом подорожі!

Помилка: Contact form не знайдена.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ЕЛІТОН-ТУР»

Наша принципова позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою та вдосконалюємося щодня. Мабуть, тому більшість клієнтів повертаються до нас повторно. Ми несемо відповідальність за збереження своїх пасажирів. Тому всі рейси компанії офіційно зареєстровані. Страхування пасажирів включено у вартість проїзду. . Ваша поїздка з нашою командою буде гарним початком та завершенням відпочинку.

КОМФОРТ У ДОРОЗІ

Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси, розраховані на міжміські поїздки та обладнані для комфорту в дорозі: зручні крісла, кондиціонери, аудіо та відео система, WI-FI та USB роз'єми, великий багажник.
З НАМИ ВИГІДНО

Наші пасажири заощаджують на вартості квитка, розуміючи складність ситуації, ми зафіксували мінімальну ціну квитка. Крім цього ми пропонуємо гнучку систему знижок постійним клієнтам, групам від 10 пасажирів.
БЕЗПЕКА

Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі. Транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.
СПОСІБ ОПЛАТИ

Нашим пасажирам не потрібно витрачати час та купувати квитки заздалегідь. Достатньо забронювати поїздку в телефонному режимі, а сплатити її можна в дорозі у водія або зробити переказ на картку Visa та MasterCard.
ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ

Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут та завжди пунктуальні. З нами завжди безпечно.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКІ

Оператори компанії завжди на зв'язку та готові прийняти вашу заявку. Менеджери коректно складають маршрут збору пасажирів, щоб унеможливити затримки в розкладі.

ТОП ПИТАНЬ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬ


“ЯК ДОЇХАТИ З ЧЕРНІВЦІВ ДО ХАРКОВА?”

Поїздка Чернівці- Харків або у зворотному напрямку можлива декількома способами:

1. Потяг. Але треба пам’ятати, що прямого рейсу немає. І поїздка потягом займає значно більше часу ніж автобусом чи особистим автомобілем.

2. Автобус. Ми рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії, якщо ви хочете заощадити час у дорозі. Автобусна подорож від нашої компанії проходить швидше, ніж поїздом. Більше того, у нас легко забронювати квиток, а сплатити його можна вже в дорозі.

3. Особистий автомобіль. Безумовно, це найбільш зручний варіант подорожі, але вартість такої подорожі буде дорожче ніж автобусом.

“ЧИ БЕЗПЕЧНО ПІД ЧАС ПОЇЗДКИ ЧЕРНІВЦІ- ХАРКІВ?”

Зі свого боку ми робимо все, що від нас залежить, щоб поїздка пройшла спокійно і без пригод: усі пасажири в автобусі застраховані, рейс супроводжує досвідчений водій та наш транспорт регулярно проходить технічне обслуговування. Варто пам’ятати про те, що на території України запроваджено військовий стан. За маршрутом Чернівці- Харків ми проїжджаємо безліч блокпостів. Варто ставитись до цього спокійно та з розумінням. На вимогу пред’явити документи. Не вести фото та відео зйомку. Всіх своїх пасажирів ми переконливо просимо залишатися спокійними та доброзичливими до один одного в дорозі, бо дорога далека та втомлива.

“ЯКИЙ ТРАНСПОРТ ОБСЛУГОВУЄ РЕЙС ЧЕРНІВЦІ- ХАРКІВ?”

Транспорт компанії “Елітон-тур” це сучасні та комфортабельні автобуси та мікроавтобуси європейського зразка. Наш транспорт може вміщати від 8 до 55 осіб при цьому не поступаючись комфортом. Кожна одиниця розрахована на міжміські поїздки і обладнана всім необхідні: зручні крісла з спинками, що розкладаються і ременями безпеки, місткий багажник, аудіо і відео система, кондиціонер. У напрямку Чернівці – Харків працюють мікроавтобуси Mersedes Sprinter 12-19 місць. Проміжок між сидіннями збільшено для зручності. Біля кожного ряда є USB-роз’ємі, а також в салоні працює WI-FI.

Поїздки з Чернівців до Харкова
ПОЇЗДКИ З ЧЕРНІВЦІВ У ДНІПРО

АВТОБУС ЧЕРНІВЦІ – ХАРКІВ: КОМФОРТ І БЕЗПЕКА З «ЕЛІТОН-ТУР»


Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси від 8 до 21 місця, всі вони розраховані на міжміські поїздки та обладнані всім необхідним: зручні крісла з розкладними спинками та ременями безпеки, містким багажником, аудіо та відео системою, USB-роз’ємами. Водії компанії професіонали мають великий стаж роботи у сфері пасажирських перевезень. Вони люблять свою роботу, завжди доброзичливі та пунктуальні. Усі пасажири в рейсі застраховані та, більше того, її вартість включена до ціни квитка Чернівці- Харків .

Наша команда зарекомендувала себе як клієнтоорієнтована компанія, ми завжди організовуємо поїздки з високим рівнем комфортабельності та безпеки. Замовте квиток зараз, наші оператори на зв’язку 7/24/365.

ІНШІ НАШІ НАПРЯМКИ


За час роботи компанії ми відвідали всі курорти України та ближнього зарубіжжя та пропонуємо Вам найкращі місця.

Автобусні поїздки Дніпро- Чернівці

ДНІПРО- ЧЕРНІВЦІ

Поїздки у Чернівці із Дніпра комфортабельними мікроавтобусами

ДОКЛАДНІШЕ

Автобус Черніці - Кропивницький

ЧЕРНІВЦІ- КРОПИВНИЦЬКИЙ

Поїздки з Чернівців у Кропивницький: зручний розклад рейсів, легка дорога

ДОКЛАДНІШЕ

ЧЕРНІВЦІ- УМАНЬ

З нами завжди швидко, доступно, вигідно

ДОКЛАДНІШЕ

НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

Легко бронювати, комфортно їхати

ДОКЛАДНІШЕ

НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

Транспорт розрахований на міжнародні поїздки

ДОКЛАДНІШЕ

НАПРЯМКИ НА МОРЕ

Ці напрямки ми відновимо після перемоги

ДОКЛАДНІШЕ