АВТОБУС ДРУЖКІВКА – КРИВИЙ РІГ


 ПРО НАС>> НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ>> ДОНЕЦЬКИЙ НАПРЯМОК>> ДРУЖКІВКА-КРИВИЙ РІГ

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ


ДРУЖКІВКА – КРИВИЙ РІГ1000 ₴

УМОВИ ПОЇЗДКИ


ВИЇЗД З ДРУЖКІВКИ
Готель «МАН»
вул. О. Тихого, 228
Рейс №1 – 07:40
Рейс №2 – 10:10
Рейс №3 – 10:30
Рейс №4 – 11:40
Рейс №5 – 16:40
ПРИБУТТЯ В КРИВИЙ РІГ
Автовокзал
Дніпропетровське Шосе, 1а
Рейс №1 – 14:00
Рейс №2 – 16:00
Рейс №3 – 17:30
Рейс №4 – 19:00
Рейс №5 – 23:00
ВІДПРАВЛЕННЯ З КРИВОГО РОГУ
Автовокзал
Дніпропетровське Шосе, 1а
Рейс №1 – 02:30
Рейс №2 – 05:20
Рейс №3 – 13:20
Рейс №4 – 14:00
ПРИБУТТЯ В ДРУЖКІВКУ
Готель «МАН»
вул. О. Тихого, 228
Рейс №1 – 09:40
Рейс №2 – 11:20
Рейс №3 – 19:20
Рейс №4 – 20:20

ВАЖЛИВО: Маршрут цього рейсу: Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Покровськ – Павлоград – Дніпро – Кривий Ріг. Наші пасажири можуть обрати подорож в будь-якому напрямку, детальну інформацію відносно ціни, часу і місця виїзду вам надасть оператор компанії.

РЕЙСИ ДРУЖКІВКАКРИВИЙ РІГ: ЗРУЧНО, ШВИДКО, ДОСТУПНО

Сучасні пасажирські перевезення – це насамперед клієнтоорієнтованість. Ми працюємо з 2013 року і знаємо, як зробити поїздку максимально комфортною, а процедуру бронювання – швидкою та зручною.

ЗАЯВКА

Для оформлення бронювання достатньо зателефонувати нам або заповнити форму зворотного зв’язку. Оператори компанії на зв’язку 24/7/365, раді забронювати для вас місце в автобусі Дружківка – Кривий Ріг і відповісти на запитання. Оператор уточнить наступну інформацію для броні: ім’я, прізвище, коли хочете їхати, кількість місць та телефон.

УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

Напередодні рейсу менеджер компанії зв’яжеться з вами для уточнення деталей поїздки та повідомить: номер автобуса, точний час та місце відправлення, контакти водія.

Якщо вам зручно отримати інформацію в месенджері, будь ласка, уточніть це оператору.

ВИКОНАННЯ

В призначений час автобус чекає на вас в обумовленому місці. Маршрут проходження: Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Покровськ – Павлоград – Дніпро – Кривий Ріг. Орієнтовний час у дорозі Дружківка – Кривий Ріг 7 годин. Дорогою заплановані санітарні зупинки на АЗС та на вимогу пасажирів.

ПОВІДОМТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися та поїздка не відбудеться або переноситься, будь ласка, повідомте про це менеджера компанії. Ми внесемо необхідні зміни. завчасно дякуємо за розуміння.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за добу до виїзду повернення 100% коштів, скасування менше ніж за 24 години кошти не повертаються.

ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватись у зв’язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть.

ЗАМОВИТИ КВИТОК ДРУЖКІВКА – КРИВИЙ РІГ: БРОНЮЙ ПО ТЕЛЕФОНУ, СПЛАЧУЙ В АВТОБУСІ


Команда “Елітон-тур” максимально спростила процес бронювання квитків, замовте онлайн, сплатіть за фактом подорожі!

Для поїздки Дружківка – Кривий Ріг достатньо зателефонувати, або заповнити форму бронювання, і оператор протягом години зв’яжемося з вами. 

Нашим пасажирам не потрібно додатково кудись їхати, щоби викупити квитки. Замовлення поїздки по телефону або онлайн прирівнюється до купівлі квитка та гарантує, що за вами заброньоване місце в автобусі Дружківка – Кривий Ріг в обрану дату.

Крім поїздки з Дружківки до Кривого Рогу цим рейсом можна поїхати з наступних міст Донецької області: Покровськ, Костянтинівка, Краматорськ та Слов’янськ. 

  ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ЕЛІТОН-ТУР»

  Наша принципова позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою та вдосконалюємося щодня. Саме тому більшість клієнтів повертаються до нас повторно.

  КОМФОРТ У ДОРОЗІ

  Транспорт компанії – це сучасні автобуси, розраховані на міжміські поїздки та обладнані для комфорту в дорозі: зручними кріслами, системою кондиціювання, аудіо та відео системою, WI-FI та USB роз’ємами, великим багажником.

  З НАМИ ВИГІДНО

  Наші пасажири заощаджують на вартості квитка, розуміючи складність ситуації, ми зафіксували мінімальну ціну квитка. Крім цього ми пропонуємо гнучку систему знижок постійним клієнтам, групам від 10 пасажирів.

  БЕЗПЕКА

  Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі. Транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.

  СПОСІБ ОПЛАТИ

  Нашим пасажирам не потрібно витрачати час та купувати квитки заздалегідь. Достатньо забронювати поїздку в телефонному режимі, а сплатити її можна в дорозі у водія або зробити переказ на картку Visa та MasterCard.

  ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ

  Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут та завжди пунктуальні. З нами завжди безпечно.

  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКИ

  Оператори компанії завжди на зв’язку та готові прийняти вашу заявку. Менеджери коректно складають маршрут збору пасажирів, щоб унеможливити затримки в розкладі.

  ТОП ПИТАНЬ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬ


  “ЯК ДОЇХАТИ З ДРУЖКІВКИ ДО КРИВОГО РОГУ?”

  Нині, на жаль, варіантів поїздок Дружківка – Кривий Ріг небагато.
  Окрім поїздки власним автомобілем, можлива поїздка електричкою, автобусом або замовити поїздку через blablacar.
  Безумовно, ми рекомендуємо обирати офіційних перевізників, які мають ліцензію, повний пакет документів та страховку пасажирів.
  Бронюючи квитки у нас, ви можете бути впевнені, що рейс відбудеться, що у вас не візьмуть передоплату і потім заблокують ваш контакт та інші форс-мажори, якими відомі “часники” з blablacar.

  “ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОЇЗДКА ДРУЖКІВКАКРИВИЙ РІГ?”

  Маршрут цього рейсу проходить трасою Н20 через такі міста: Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Покровськ – Павлоград – Дніпро – Кривий Ріг. Дорогою заплановано санітарні зупинки на обладнаних АЗС.
  За маршрутом Дружківка – Кривий Ріг ми проїжджаємо кілька блокпостів. Варто ставитись до цього спокійно та з розумінням. На вимогу пред’явити документи. Не вести фото та відео зйомку. Всіх своїх пасажирів ми переконливо просимо залишатися спокійними та доброзичливими до один одного в дорозі.

  “ЯКІ АВТОБУСИ ЇЗДЯТЬ В НАПРЯМКУ ДРУЖКІВКАКРИВИЙ РІГ?”

  Транспорт компанії “Елітон-тур” це сучасні та комфортабельні автобуси та мікроавтобуси європейського зразка. Наш транспорт може вміщати від 8 до 30 осіб при цьому не поступаючись комфортом. Кожна одиниця розрахована на міжміські поїздки та обладнана всім необхідні: зручні крісла зі спинками, що розкладаються і ременями безпеки, місткий багажник, аудіо і відео система, кондиціонер. У напрямку Дружківка – Кривий Ріг працюють автобуси Mersedes та Volkswagen. Проміжок між сидіннями збільшено для зручності. Біля кожного ряду є USB-роз’ємі, а також в салоні працює WI-FI.

  Автобус Дружківка - Кривий Ріг
  Автобус Дружківка - Кривий Ріг

  АВТОБУСНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДРУЖКІВКА – КРИВИЙ РІГ: КОМФОРТ І БЕЗПЕКА З «ЕЛІТОН-ТУР»


  Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси від 8 до 30 місця, всі вони розраховані на міжміські поїздки та обладнані всім необхідним: зручні крісла з розкладними спинками та ременями безпеки, містким багажником, аудіо та відео системою, USB-роз’ємами. Водії компанії професіонали мають великий стаж роботи у сфері пасажирських перевезень. Вони люблять свою роботу, завжди доброзичливі та пунктуальні. Усі пасажири в рейсі застраховані та, до того, її вартість включена до ціни квитка Дружківка- Кривий Ріг.

  Наша команда зарекомендувала себе, як клієнтоорієнтована компанія, ми завжди організовуємо поїздки з високим рівнем комфортабельності та безпеки. Замовте квиток зараз, наші оператори на зв’язку 7/24/365.

  НАШІ РЕЙСИ


  Наша компанія здійснює рейси в найбільш популярних напрямках.

  КРАМАТОРСЬК - КРИВИЙ РІГ

  КРАМАТОРСЬК – КРИВИЙ РІГ

  Комфортабельні автобуси. Оптимальний маршрут.

  ДОКЛАДНІШЕ

  СЛОВ'ЯНСЬК - КРИВИЙ РІГ

  СЛОВ’ЯНСЬК – КРИВИЙ РІГ

  Зручний розклад рейсів. Легко бронювати квитки.

  ДОКЛАДНІШЕ

  КОСТЯНТИНІВКА - КРИВИЙ РІГ

  КОСТЯНТИНІВКА – КРИВИЙ РІГ

  З нами завжди швидко, доступно, вигідно

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

  НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

  Легко бронювати, комфортно їхати

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

  НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

  Транспорт розрахований на міжнародні поїздки

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ НА МОРЕ

  НАПРЯМКИ НА МОРЕ

  Ці напрямки ми відновимо після перемоги

  ДОКЛАДНІШЕ