АВТОБУС ДНІПРО – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ


 ПРО НАС >> НАПРЯМКІ ПО УКРАЇНІ >>  ДНІПРО-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ


ДНІПРО – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ1500 ₴
ДИТЯЧИЙ КВИТОК
(Віком до 12 років)
-10%

УМОВИ ПОЇЗДКИ


ВИЇЗД З ДНІПРА
пл. Вокзальна, 11
Залізничий Вокзал- 19:00
ПРИБУТТЯ В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ
вул. Князів Коріатовичів, 19
Автовокзал- 06:30
ВІДПРАВЛЕННЯ З КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО
вул. Князів Коріатовичів, 19
Автовокзал- 20:00
ПРИБУТТЯ В ДНІПРО
Через 12 годин
Вокзальна площа- 08:00

ВАЖЛИВО: Маршрут цього рейсу: Дніпро- Кропивницький- Умань- Вінницю- Хмельницький- Кам’янець-Подільський- Чернівці. Наші пасажири можуть обрати будь-якій напрямок з цих міст.

ЗАБРОНЮВАТИ КВИТОК У КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ З ДНІПРА: ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКИ

Наша компанія на ринку пасажирських перевезень із 2013 року. У мирний час ми здійснюємо пасажирські перевезення з Дніпра на найпопулярніші курорти Азовського та Чорного моря. Наразі ми організовуємо поїздки у найбільш затребуваних напрямках країни – захід та центр України. Забронювати квиток Дніпро – Кам’янець-Подільський або Кам’янець-Подільський – Дніпро дуже просто і не вимагатиме більше 3 хвилин вашого часу.

ЗАЯВКА

Для оформлення бронювання достатньо зателефонувати нам або заповнити форму зворотнього зв'язку. Оператори компанії на зв'язку 24/7/365, раді забронювати для вас місце в автобусі Дніпро - Кам'янець-Подільський і відповісти на запитання. Оператор уточнить наступну інформацію для броні: ім'я, прізвище, коли хочете їхати, кількість місць та телефон.
УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

Напередодні рейсу менеджер компанії зв'яжеться з вами для уточнення деталей поїздки та повідомить: номер автобуса, точний час та місце відправлення, контакти водія. Якщо вам зручно отримати інформацію в месенджері, будь ласка, уточніть це оператору. У разі поїздки Кам'янець-Подільський - Дніпро час може зміщуватися +/-15 хв.
ВЫКОНАННЯ

За 30 хвилин до призначеного часу відправлення автобус чекає на вас в обумовленому місці.
Маршрут проходження: Дніпро-Кропивницький-Умань-Вінницю-Хмельницький-Кам'янець-Подільський. Орієнтовний час у дорозі Дніпро - Кам'янець-Подільський 13-14 годин. Дорогою заплановані санітарні зупинки на АЗС та на вимогу.
ПОВІДОМТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися та поїздка не відбудеться або переноситься, будь ласка, повідомте про це менеджера компанії. Ми внесемо необхідні зміни до маршруту.
ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за 3 доби та раніше 100%, за 2 дні – 50%, за добу та в день відправлення гроші не повертаються.
ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватись у зв'язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть.

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕНЯ ДНІПРО – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ: БРОНЮЙ ПО ТЕЛЕФОНУ, СПЛАЧУЙ В АВТОБУСІ


Щодня наш транспорт здійснює рейси у напрямку Дніпро – Кам’янець-Подільський – Дніпро. Заповніть форму, і ми протягом години зв’яжемося з вами. Крім поїздки до Кам’янець-Подільського, цим рейсом ви можете доїхати до Кропивницького, Умань, Вінниці, Хмельницького або Чернівців. Наша команда максимально спростила процес бронювання квитків, замовте онлайн, сплатіть за фактом подорожі!

  ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ЕЛІТОН-ТУР»

  Наша принципова позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою та вдосконалюємося щодня. Мабуть, тому більшість клієнтів повертаються до нас повторно. Ми несемо відповідальність за збереження своїх пасажирів. Тому всі рейси компанії офіційно зареєстровані. Страхування пасажирів включено у вартість проїзду. . Ваша поїздка з нашою командою буде гарним початком та завершенням відпочинку.

  КОМФОРТ У ДОРОЗІ
  
  Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси, розраховані на міжміські поїздки та обладнані для комфорту в дорозі: зручні крісла, кондиціонери, аудіо та відео система, WI-FI та USB роз'єми, великий багажник.
  З НАМИ ВИГІДНО
  
  Наші пасажири заощаджують на вартості квитка, розуміючи складність ситуації, ми зафіксували мінімальну ціну квитка. Крім цього ми пропонуємо гнучку систему знижок постійним клієнтам, групам від 10 пасажирів.
  БЕЗПЕКА
  
  Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі. Транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.
  СПОСІБ ОПЛАТИ
  
  Нашим пасажирам не потрібно витрачати час та купувати квитки заздалегідь. Достатньо забронювати поїздку в телефонному режимі, а сплатити її можна в дорозі у водія або зробити переказ на картку Visa та MasterCard.
  ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ
  
  Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут та завжди пунктуальні. З нами завжди безпечно.
  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКІ
  
  Оператори компанії завжди на зв'язку та готові прийняти вашу заявку. Менеджери коректно складають маршрут збору пасажирів, щоб унеможливити затримки в розкладі.

  ТОП ПИТАНЬ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬ


  "ЯК ДОЇХАТИ В КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ З ДНІПРА?"
  
  Поїздка до Кам'янець-Подільського з Дніпра та у зворотному напрямку можлива декількома способами:
  1. Потяг. Між містами добре розвинене залізничне сполучення. 
  Але цей варіант не самий комфортний, бо займає більше часу ніж поїздка автобусом чи особистим автомобілем.
  2. Автобус Дніпро - Кам'янець-Подільський. Ми рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії, якщо ви хочете заощадити час у дорозі. Автобусна подорож від нашої компанії проходить швидше, ніж поїздом. Більше того, у нас легко забронювати квиток, а сплатити його можна вже в дорозі.
  3. Особистий автомобіль. Безумовно, це найбільш зручний варіант подорожі, але вартість такої подорожі буде дорожче ніж автобусом.
  "ЧИ БЕЗПЕЧНО ПІД ЧАС ПОЇЗДКИ ДНІПРО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ?"
  
  Зі свого боку ми робимо все, що від нас залежить, щоб поїздка пройшла спокійно і без пригод: усі пасажири в автобусі застраховані, рейс супроводжує досвідчений водій та наш транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.
  Варто пам'ятати про те, що на території України запроваджено військовий стан. За маршрутом Дніпро - Кам'янець-Подільський ми проїжджаємо безліч блокпостів. Варто ставитись до цього спокійно та з розумінням. На вимогу пред'явити документи. Не вести фото та відео зйомку. Всіх своїх пасажирів ми переконливо просимо залишатися спокійними та доброзичливими до один одного в дорозі, бо дорога далека та втомлива.
  "ЯКИМ ТРАНСПОРТОМ ЇЗДІТЬ ДНІПРО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - ДНІПРО?"
  
  Транспорт компанії "Елітон-тур" це сучасні та комфортабельні автобуси та мікроавтобуси європейського зразка. Наш транспорт може вміщати від 8 до 55 осіб при цьому не поступаючись комфортом. Кожна одиниця розрахована на міжміські поїздки і обладнана всім необхідні: зручні крісла з спинками, що розкладаються і ременями безпеки, місткий багажник, аудіо і відео система, кондиціонер. Варто звернути увагу, що в туристичних автобусах, які обладнані туалетами, зараз користуватися немає можливості. Тому ми робимо багато зупинок на шляху до АЗС, де є можливість освіжитися і перекусити.
  Автобус Дніпро - Кам'янець-Подільський
  Пассажирські перевезеня Днепро - Кам'янець-Подільський

  ПОЇЗДКИ В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ З ДНІПРА: КОМФОРТ І БЕЗПЕКА З «ЕЛІТОН-ТУР»


  Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси від 8 до 21 місця, всі вони розраховані на міжміські поїздки та обладнані всім необхідним: зручні крісла з розкладними спинками та ременями безпеки, містким багажником, аудіо та відео системою, USB-роз’ємами. Водії компанії професіонали мають великий стаж роботи у сфері пасажирських перевезень. Вони люблять свою роботу, завжди доброзичливі та пунктуальні. Усі пасажири в рейсі застраховані та, більше того, її вартість включена до ціни квитка Дніпро – Кам’янець-Подільський – Дніпро.

  Наша команда зарекомендувала себе як клієнтоорієнтована компанія, ми завжди організовуємо поїздки з високим рівнем комфортабельності та безпеки. Замовте квиток зараз, наші оператори на зв’язку 7/24/365.

  ІНШІ НАШІ НАПРЯМКИ


  За час роботи компанії ми відвідали всі курорти України та ближнього зарубіжжя та пропонуємо Вам найкращі місця.

  Автобус Дніпро- Вінниця

  ДНІПРО- ВІННИЦЯ

  Поїздки у Вінницю з Дніпра комфортабельними мікроавтобусами

  ДОКЛАДНІШЕ

  Автобус Дніпро- Хмельницький

  ДНІПРО- ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

  Поїздки з Дніпра до Хмельницького: зручний розклад рейсів, легка дорога

  ДОКЛАДНІШЕ

  ПОЇЗДКИ ДНІПРО-ЧЕРНІВЦІ-ДНІПРО

  ДНІПРО- ЧЕРНІВЦІ

  З нами завжди швидко, доступно, вигідно

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

  НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

  Легко бронювати, комфортно їхати

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

  НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

  Транспорт розрахований на міжнародні поїздки

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ НА МОРЕ

  НАПРЯМКИ НА МОРЕ

  Ці напрямки ми відновимо після перемоги

  ДОКЛАДНІШЕ