ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ:

НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ


НАШІ НАПРЯМКИ


Компанія “Елітон-тур” здійснює регулярні поїздки, як Україною, так і ближнім зарубіжжям. Заснована компанія була ще наприкінці минулого століття як невеликий сімейний бізнес, і її напрямок було вантажні перевезення. З роками вид діяльності змінився, і ось із 2013 року “Елітон-тур” клієнтоорієнтована компанія у сфері пасажирських перевезень. Ми організовуємо подорожі більш ніж у 80 напрямках, але найбільш затребуваними та улюбленими напрямками завжди залишаються тури Україною.

ДНІПРО КИЇВ
 ДНІПРО - КИЇВ
Маршрут Дніпро-Київ-Дніпро побудований Полтавською трасою і займає близько 7-7,5 годин. Під час поїздки робимо 1 планову технічну зупинку на АЗС "WOG" та у разі потреби зупинки на вимогу.
ДНІПРО ЛЬВІВ
 ДНІПРО - ЛЬВІВ
Маршрут поїздки Дніпро-Львів-Дніпро проходить трасою Е50/М12 наступні населені пункти: Дніпро >> Олександрія >> Кропивницький >> Умань >> Вінниця >> Хмельницький >> Тернопіль >> Львів.
ДНІПРО ЧЕРНІВЦІ
 ДНІПРО - ЧЕРНІВЦІ
Поїздка Дніпро-Чернівці-Дніпро побудована за таким маршрутом: Харків >> Дніпро >> Олександрія >> Кропивницький >> Умань >> Вінниця >> Хмельницький >> Кам'янець-Подільський >> Чернівці.
ДНІПРО МУКАЧЕВО
 ДНІПРО - МУКАЧЕВО
Поїздка до Мукачевого проходить трасою Е50/М12 та наступні населені пункти: Дніпро >> Олександрія >> Кропивницький >> Умань >> Вінниця >> Хмельницький >> Тернопіль >> Мукачево.
ДНІПРО УЖГОРОД
 ДНІПРО - УЖГОРОД
 Дорогою до Ужгорода ми проходимо такі міста: Дніпро >> Олександрія >> Кропивницький >> Умань >> Вінниця >> Хмельницький >> Тернопіль >> Мукачеве >> Ужгород.
ДНІПРО ОДЕСА
 ДНІПРО - ОДЕСА
Наша компанія будує безпечні рейси, тому поїздка до Одеси з Дніпра на сьогоднішній день побудована з врахуванням військового стану в Україні через Олександрію та Умань.
ДНІПРО ХАРКІВ
 ДНІПРО - ХАРКІВ
Сьогодні це один із затребуваних напрямків у нашій компанії. Міста, що проходять за маршрутом Дніпро-Харків: Дніпро >> Новомосковськ >> Перещупано >> Красноград >> Пісочин >> Харків. 
ХАРКІВ ЧЕРНІВЦІ
 ХАРКІВ - ЧЕРНІВЦІ
Рейс Харків-Чернівці ми будували з урахуванням заявок клієнтів за таким маршрутом: Харків >> Дніпро >> Олександрія >> Кропивницький >> Умань >> Вінниця >> Хмельницький >> Кам'янець-Подільський >> Чернівці. 

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ “ЕЛІТОН-ТУР”

Наша принципова позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою і вдосконалюємося щодня. Мабуть, з цієї причини більшість клієнтів повертаються до нас повторно. Ми відповідаємо за безпеку своїх пасажирів. Тому всі рейси компанії офіційно зареєстровані. Страхування пасажирів включено у вартість проїзду.  Наш транспорт  обладнаний великими багажними відділеннями, в яких розміщуються навіть XXL валізи. У салонах є полиці для ручної поклажі, аудіо та відео система, а також WI-FI та USB роз’єми для зарядки гаджетів. Ваша поїздка до Кирилівки і назад до Дніпра з нашою командою буде відмінним початком та завершенням відпочинку.

КОМФОРТ У ДОРОЗІ

Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси, розраховані на міжміські поїздки та обладнані всім для комфорту у дорозі. У салоні працює кондиціонер.
З НАМИ ВИГІДНО

Наші пасажири заощаджують на вартості квитка на море, тому що ми здійснюємо трансфер від найближчої зупинки вашого будинку до бази відпочинку.
БЕЗПЕКА

Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі.
СПОСІБ ОПЛАТИ

Нашим пасажирам не потрібно витрачати час та купувати квитки заздалегідь. Достатньо забронювати поїздку в телефонному режимі, а сплатити її можна в дорозі у водія або зробити переказ на картку Visa та MasterCard.
ПРОФЕССИОНАЛИЗМПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ

Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут і завжди є пунктуальними.
ОРГАНИЗАЦИИ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКІ

Оператори компанії завжди на зв'язку та готові прийняти вашу заявку. Менеджери коректно складають маршрут збору пасажирів, щоб унеможливити затримки в розкладі.

КОМПАНІЯ “ЕЛІТОН-ТУР”: ПРИНЦИПИ РОБОТИ


Наша команда зарекомендувала себе як клієнтоорієнтована компанія з високим рівнем якості послуг. Ми цінуємо своє ім’я і працюємо так, щоб наші клієнти зверталися до нас знову і рекомендували нас своїм знайомим. Наш транспорт проходить техогляд, регулярно здійснюється чищення салону, по можливості пропонуються знижки на проїзд. Ми враховуємо всі фактори, що впливають на комфорт пасажирів.

Пасажирські перевезення до “Елітон-туру” – це більше ніж механічна робота. Для нас кожна поїздка це окрема історія-відпустки, відрядження чи поїздки до рідних. Саме тому ми ретельно підходимо до процесу організації рейсів.

ЗАЯВКА

Для оформлення заявки достатньо зателефонувати нам або заповнити форму зворотнього зв'язку. Оператори компанії на зв'язку 24 на 7, раді забронювати вам місце в транспорті. Також ми допоможемо вам визначитися із напрямком, якщо залишаються сумніви. Телефонуйте!
ПОВІДОМЛУЙТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися і поїздка не відбудеться або переноситься, будь ласка, повідомте про це менеджера компанії. Ми внесемо необхідні зміни до маршруту.
УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛІВ

За день до виїзду менеджер компанії підтвердить вашу броню. Залишайтесь, будь ласка, на зв'язку. Після цього буде складено коректний розклад з урахуванням усіх точок посадки. Протягом дня вам повідомлять точний час, номер машини та телефон водія. 
ПОВЕРНЕННЯ ЗАСОБІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за 3 доби і раніше 100%,
за 2 дні – 50%,
за добу та в день відправлення гроші не повертаються.
ВИКОНАННЯ

У призначений час наш транспорт чекає на вас в обумовленому місці. Якщо ви з якихось причин затримуєтеся, повідомте про це менеджера або водія, щоб не створювати незручності іншим пасажирам. 
ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватися у зв'язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть.

ІНШІ НАШІ НАПРЯМКИ


За час роботи компанії, ми відвідали всі курорти України та найближчого зарубіжжя та пропонуємо Вам найкращі місця

ПоЇздка Кривій Ріг Туреччина.

КРИВИЙ РІГ- ТУРЕЧЧИНА

Автобусні тури до Туреччини з Дніпра – комфортний початок відпустки

ДОКЛАДНІШЕ

ДНІПо- БОЛГАРіЯ

ДНІПРО- БОЛГАРІЯ

Чи плануєте поїздку до Болгарії? Замовте квиток прямо зараз

ДОКЛАДНІШЕ

ЗАПОРІЖЖЯ- БОЛГАРІЯ

ЗАПОРРІЖЖЯ- БОЛГАРИЯ

Із Запоріжжя до Болгарії автобусом-відмінний початок відпочинку

ДОКЛАДНІШЕ

Направления за границу.

НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

Легко бронювати, комфортно їхати

ДОКЛАДНІШЕ

Напрямки по Україні.

НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

Транспорт розрахований на міжміські поїздки

ДОКЛАДНІШЕ

Напрямки на море.

НАПРЯМКИ НА МОРЕ

З нами завжди швидко, доступно, вигідно

ДОКЛАДНІШЕ

Call Now Button