АВТОБУСНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ: НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ


 ПРО НАС>> НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

НАШІ НАПРЯМКИ


Компанія “Елітон-тур” здійснює регулярні поїздки, як Україною, так і автобусні тури до Туреччини, Болгарії, Молдови. Заснована компанія була ще наприкінці минулого століття як невеликий сімейний бізнес, і її напрямком були вантажні перевезення. З роками вид діяльності змінився, і ось із 2013 року “Елітон-тур” клієнтоорієнтована компанія у сфері пасажирських перевезень. Ми організовуємо подорожі більш ніж у 80 напрямках, але найбільш затребуваними та улюбленими рейсами завжди залишаються автобусні перевезення Україною.

Поїздки з Дніпра

ПОЇЗДКИ З ДНІПРА

Ми здійснюємо рейси з Дніпра в наступних напрямках: Київ,  Львів, Чернівці, Донецька область (Покровськ, Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Слов’янськ), Одеса.

Та багато інших міст України, детальну інформацію вам надасть оператор компанії.

Автобусні перевезення Донецька область

ДОНЕЦЬКИЙ НАПРЯМОК

Рейси з Донецької області кожного дня з наступних міст: Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Покровськ в усі міста України. Щодня декілька рейсів.

Якщо ви не знайшли потрібний напрямок, запитайте у нашого оператора.

Поїздки з Харкова

ПОЇЗДКИ З ХАРКОВА

Наша команда може запропонувати щоденні рейси з Харкова до Дніпра, Кривого Рогу, Кропивницького, Умані, Вінниці, Кам’янця-Подільського та Чернівців.

І також у зворотньому напрямку. Детальну інформацію вам надасть оператор компанії.

Автобусні перевезення з Чернівців

ПОЇЗДКИ З ЧЕРНІВЦІВ

Рейси з Чернівців в наступних напрямках: Кропивницький, Кривий Ріг, Дніпро, Харків та Донецька область (Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Покровськ).

Наші пасажири можуть обрати подорож в будь-якому напрямку, детальну інформацію вам надасть оператор компанії.

Поїздки зі Львова

ПОЇЗДКИ ЗІ ЛЬВОВА

Зі Львова ми здійснюємо рейси до багатьох міст України: Кропивніцького, Кривого Рогу, Дніпра та міст Донецької області: Покровськ, Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Слов’янськ.

Якщо ви не знайшли потрібний напрямок, запитайте у нашого оператора. Телефонуйте!

Поїздки з Кривого Рогу

ПОЇЗДКИ З КРИВОГО РОГУ

Поїздки з Крівого Рогу наша компанія здійснює в такі міста: Чернівці, Львів, Дніпро, Харків, Донецька область (Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Покровськ), Одеса.

Та багато інших міст України, детальну інформацію вам надасть оператор компанії.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ЕЛІТОН-ТУР»

Наша принципова позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою та вдосконалюємося щодня. Саме тому більшість клієнтів повертаються до нас повторно.

КОМФОРТ У ДОРОЗІ

Транспорт компанії – це сучасні автобуси, розраховані на міжміські поїздки та обладнані для комфорту в дорозі: зручними кріслами, системою кондиціювання, аудіо та відео системою, WI-FI та USB роз’ємами, великим багажником.

З НАМИ ВИГІДНО

Наші пасажири заощаджують на вартості квитка, розуміючи складність ситуації, ми зафіксували мінімальну ціну квитка. Крім цього ми пропонуємо гнучку систему знижок постійним клієнтам, групам від 10 пасажирів.

БЕЗПЕКА

Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі. Транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.

СПОСІБ ОПЛАТИ

Нашим пасажирам не потрібно витрачати час та купувати квитки заздалегідь. Достатньо забронювати поїздку в телефонному режимі, а сплатити її можна в дорозі у водія або зробити переказ на картку Visa та MasterCard.

ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ

Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут та завжди пунктуальні. З нами завжди безпечно.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКИ

Оператори компанії завжди на зв’язку та готові прийняти вашу заявку. Менеджери коректно складають маршрут збору пасажирів, щоб унеможливити затримки в розкладі.

КОМПАНІЯ “ЕЛІТОН-ТУР”: ПРИНЦИПИ РОБОТИ


Наша команда зарекомендувала себе як клієнтоорієнтована компанія з високим рівнем якості послуг. Ми цінуємо своє ім’я і працюємо так, щоб наші клієнти зверталися до нас знову і рекомендували нас своїм знайомим. Наш транспорт проходить техогляд, регулярно здійснюється чищення салону, по можливості пропонуються знижки на проїзд. Ми враховуємо всі фактори, що впливають на комфорт пасажирів.

Пасажирські перевезення для “Елітон-туру” – це більше ніж механічна робота. Для нас кожна поїздка це окрема історія-відпустки, відрядження чи поїздки до рідних. Саме тому ми ретельно підходимо до процесу організації рейсів.

ЗАЯВКА

Для оформлення заявки достатньо зателефонувати нам або заповнити форму зворотнього зв’язку. Оператори компанії на зв’язку 24 на 7, раді забронювати вам місце в транспорті. Також ми допоможемо вам визначитися із напрямком, якщо залишаються сумніви. Телефонуйте!

УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

За день до виїзду менеджер компанії підтвердить вашу броню. Залишайтесь, будь ласка, на зв’язку. Після цього буде складено коректний розклад з урахуванням усіх точок посадки. Протягом дня вам повідомлять точний час, номер машини та телефон водія.

ВИКОНАННЯ

У призначений час наш транспорт чекає на вас в обумовленому місці. Якщо ви з якихось причин затримуєтеся, повідомте про це менеджера або водія, щоб не створювати незручності іншим пасажирам.

ПОВІДОМТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися і поїздка не відбудеться або переноситься, будь ласка, повідомте про це менеджера компанії. Ми внесемо необхідні зміни до маршруту.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за добу до виїзду повернення 100% коштів, скасування менш ніж за 24 години кошти не повертаються.

ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватися у зв’язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть.

  ІНШІ НАШІ НАПРЯМКИ


  За час роботи компанії, ми відвідали всі курорти України та найближчого зарубіжжя та пропонуємо Вам найкращі місця

  ТУРИ ДО ТУРЕЧЧИНИ

  ТУРИ ДО ТУРЕЧЧИНИ

  Автобусні тури до Туреччини комфортний початок відпустки

  ДОКЛАДНІШЕ

  ТУРИ ДО БОЛГАРІЇ

  ТУРИ ДО БОЛГАРІЇ

  Чи плануєте поїздку до Болгарії? Замовте квиток прямо зараз

  ДОКЛАДНІШЕ

  ПОЇЗДКИ В МОЛДОВУ

  ПОЇЗДКИ В МОЛДОВУ

  З нами завжди швидко, доступно, вигідно

  Направления за границу.

  НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

  Легко бронювати, комфортно їхати

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

  Транспорт розрахований на міжміські поїздки

  ДОКЛАДНІШЕ

  НАПРЯМКИ НА МОРЕ

  НАПРЯМКИ НА МОРЕ

  Ці напрямки ми відновимо після перемоги

  ДОКЛАДНІШЕ