АВТОБУСНІ ТУРИ ДНІПРО- БОЛГАРІЯ


 ПРО НАС >> НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН >>  БОЛГАРІЯ >> ДНІПРО – БОЛГАРІЯ

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ


ДНІПРО – БОЛГАРІЯ ДНІПРО6000 ₴
ДНІПРО – БОЛГАРІЯ
Дорослий квиток
3500 ₴
ДНІПРО – БОЛГАРІЯ
Дитячий квиток (віком до 10 років)
3000 ₴

АКЦІЯ: При поїздці в дві сторони Дніпро-Болгарія-Дніпро діє акційна ціна 6000 ₴.

УВАГА: АКЦІЯ ДІЄ ТІЛЬКИ НА РЕЙС №1: Виїзд з України четвер та неділя; виїзд з Болгарії понеділок та п’ятниця.

УМОВИ: Повна оплата проводиться відразу в дві сторони при поїздці до Болгарії >> Повинна їхати одна і та сама людина >> Передоплата не повертається >> Дата виїзду не переноситься.

УМОВИ ПОЇЗДКИ


ВИЇЗД З ДНІПРА
№ 1: Щочетверга та неділя


№ 2: Щовівторка та суботи


Театр Опери та Балета- 08:00
пр. Дмитра Яворницького, 72-А

ТЦ “Слов’янський” – 09:00
вул. Курчатова, 1
ПРИБУТТЯ В БОЛГАРІЮ
Наступного ранку
м. Балчик
м. Албена
м. Кранево
м. Золоті Піски
м. Св. Костянтин і Олена
м. Варна
м. Бяла
м. Обзор
м. Свети-Влас
м. Сонячний Берег
м. Несебр
м. Равда
м. Ахелой
м. Поморіє
м. Бургас
м. Чорноморець
м. Созополь
ВІДПРАВЛЕННЯ З БОЛГАРІЇ
№ 1: щопонеділка та п’ятниці
№ 2: щосереди та суботи
м. Созополь
м. Чорноморець
м. Бургас
м. Поморіє
м. Ахелой
м. Равда
м. Несебр
м. Сонячний Берег
м. Свети-Влас
м. Обзор
м. Бяла
м. Варна
м. Св. Костянтин і Олена
м. Золоті Піски
м. Кранево
м. Албена
м. Балчик
ПРИБУТТЯ В ДНІПРО
Орієнтовно через 26 годин
Автовокзал
вул. Курчатова, 10

Маршрут рейсу № 1: Запоріжжя- Дніпро- Кривий Ріг- Миколаїв- Одеса- Молдова- Румунія- Болгарія: Балчик- Албена- Кранево- Золоті Піски- Св. Костянтин і Олена- Варна- Бяла- Обзор- Свети-Влас- Сонячний Берег- Несебр- Равда- Ахелой- Поморіє- Бургас- Чорноморець- Созополь.

Виїзди з України кожного четверга та неділі.

Виїзди з Болгарії кожного понеділка та п’ятниці.

Маршрут рейсу № 2: Запоріжжя- Дніпро- Кривий Ріг- Кропивницький- Умань- Одеса- Молдова- Румунія- Болгарія: Балчик- Албена- Кранево- Золоті Піски- Св. Костянтин і Олена- Варна- Бяла- Обзор- Сонячний Берег- Бургас.

Виїзди з України кожного вівторка та суботи.

Виїзди з Болгарії кожну серед та суботу.

ПОЇЗДКА В БОЛГАРІЮ З ДНІПРА: ЯК ПОЇХАТИ НА МОРЕ

Наша компанія організовує регулярні поїздки на морські курорти Болгарії із Дніпра. Транспорт компанії у цьому напрямку це сучасні туристичні автобуси на 55 місць. Машини обладнані всім необхідним для комфортної подорожі. Крім комфорту в дорозі ми максимально спростили всі організаційні процеси. Автобусний тур Дніпро – Болгарія на сьогодні оптимальний варіант подорожі.

ЗАЯВКА

Щоб організувати поїздку Україна - Болгарія необхідно зв'язати із нами зручним для вас способом: зателефонувати на вказані вище номери, відправити повідомлення до Вайбера або Телеграма, оформити онлайн-бронювання.
Оператори компанії на зв'язку 24/7/365, раді прийняти заявку та проговорити організаційні питання поїздки.
УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

У міжнародних напрямках ми працюємо з часткової або повної оплатою проїзду. Після того, як вона буде зроблена, вас вносять до списку пасажирів рейсу.

  За 1-2 дні до виїзду менеджер напряму зв'яжеться з вами для узгодження деталей: марка та номер автобуса, місце відправлення та інші.
ВЫКОНАННЯ

Маршрут поїздки: Запоріжжя-Дніпро – Кривий Ріг – Николаев – Одеса – Молдова – Румунія – курорти на узбережжі Чорного моря Болгарії.

Орієнтовний час у дорозі Дніпро-Болгарія 25-27 годин.
Для зручності пасажирів у дорозі робимо санітарні зупинки на АЗС кожні 4 години.
ПОВІДОМТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися та поїздка не відбудеться або переноситься, повідомте про це. Ми внесемо необхідні зміни. Ваше повідомлення полегшить роботу наших менеджерів та заощадить час. 
ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за 7 діб та раніше 100%, за 5 днів – 50%, за 3 добуи та пізніше гроші не повертаються.
ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватись у зв'язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть, та час на митниці.

АВТОБУС ДНІПРО – БОЛГАРІЯ: ЯК ЗАБРОНЮВАТИ КВИТОК


Наша компанія здійснює регулярні поїздки на популярні морські курорти Болгарії: Албена, Кранево, Золоті Піски, Варна, Несебир, Сонячний Берег, Приморсько, Кітен. Ми плануємо поїздки на море таким чином, щоб Ваша відпустка починалася і завершувалася позитивними емоціями. Автобусні рейси Дніпро-Болгарія-Дніпро дозволяє самостійно спланувати відпустку і не залежить від туроператорів на будь-яку кількість днів. Крім цього, якщо ви хочете відправитися у сплановану відпустку, наші тур-агенти зможуть запропонувати вам вигідні та максимально комфортні варіанти відпочинку в Болгарії. Забронюйте поїздку прямо зараз!

Error: Contact form not found.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ЕЛІТОН-ТУР»

Наша принципова позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою та вдосконалюємося щодня. Мабуть, тому більшість клієнтів повертаються до нас повторно. Ваша поїздка з нашою командою буде гарним початком та завершенням відпочинку.

КОМФОРТ У ДОРОЗІ

Транспорт компанії – це сучасні туристичні автобуси, розраховані на міжнародні поїздки та обладнані для комфорту в дорозі: зручні крісла, кондиціонери, аудіо та відео система, WI-FI та USB роз'єми, великий багажник.
З НАМИ ВИГІДНО

Наші пасажири заощаджують на вартості квитка, розуміючи складність ситуації, ми зафіксували мінімальну ціну квитка. Крім цього ми пропонуємо гнучку систему знижок постійним клієнтам, групам від 10 пасажирів.
БЕЗПЕКА

Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі. Транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.
СПОСІБ ОПЛАТИ

 У міжнародних напрямках ми працюємо з часткової або повної оплати проїзду. Яку можна здійснити онлайн на картку Visa та MasterCard. 
У разі передоплати залишок суми можна внести в автобусі готівкою.
ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ

Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут та завжди пунктуальні. З нами завжди безпечно.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКІ

Оператори компанії завжди на зв'язку та готові прийняти вашу заявку. Менеджери коректно складають маршрут збору пасажирів, щоб унеможливити затримки в розкладі.

ТОП ЧАСТО ПИТАНЬ, ЩО ЗАДАЄТЬСЯ


"ЯК МОЖНА ДОЇХАТИ В БОЛГАРІЮ З ДНІПРА?"

Поїздка до Болгарії з України в 2023 році можлива лише наземним транспортом або з вильотом із сусідніх країн, наприклад, з Молдови.
Найбільш зручний та недорогий варіант це автобусні тури Україна-Болгарія.
Подорож із Дніпра на морські курорти Болгарії займе близько 26 – 28 годин.
Якщо ви оберете поїздку з нашою командою, цей час пройде в комфортних умовах. Замовте квиток прямо зараз!
"ЧИ БЕЗПЕЧНО ПІД ЧАС ПОЇЗДКИ В БОЛГАРІЮ?"

Ми побудували максимально безпечний маршрут із Дніпра до Болгарії з урахуванням усіх рекомендацій транспортних служб.
Маршрут поїздки: Запоріжжя-Дніпро - Кривий Ріг - Кропивницький  - Умань - Одеса - Молдова - Румунія - курорти на узбережжі Чорного моря Болгарії.
Рейс обслуговують завжди 2 водії, які мають великий досвід у міжнародних пасажирських перевезеннях.
"ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПОЇЗДКИ В БОЛГАРІЮ?"

Болгарія, як член ЄС, має угоду з Україною від 2017 року про безвізовий режим. Це гарантує можливість усім громадянам України в'їжджати на її територію лише за біометричними паспортами дійсний більше 180 днів із дати в’їзду та перебувати там до 90 днів.
Для в’їзду в Болгарію із туристичною метою вам потрібна страховка, незалежно від того, їдете ви з України, чи інших країн.
Автобус Дніпро - Болгарія
Поїздка до Болгарії з Дніпра

ПОЇЗДКА ДНІПРО – БОЛГАРІЯ: ЯКИЙ КУРОРТ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ ОБРАТИ


Наша компанія “Елітон-тур” здійснює регулярні поїздки на наступні курорти Болгарії: Балчик- Албена- Кранево- Золоті Піски- Св. Костянтин і Олена- Варна- Бяла- Обзор- Сонячний Берег- Бургас. Все це невеликі туристичні міста на узбережжі Чорного моря з великою різноманітністю готелів від 3 до 5 зірок. Інфраструктура курортів спрямована на розважальну програму відпочиваючих, тут ви знайдете велику кількість кафе, парків, водних атракціонів, екскурсій та багато іншого. Вибираючи місце для відпочинку в Болгарії, ми рекомендуємо в першу чергу обирати готель. Щоб зробити правильний вибір, почитайте відгуки на тематичних форумах, перегляньте розташування готелю на карті та віддаленість від моря.

ІНШІ НАШІ НАПРЯМКИ


За час роботи компанії ми відвідали багато курорти України та зарубіжжя. Пропонуємо Вам найкращі місця.

Запоріжжяе - Болгарія

ЗАПОРІЖЖЯ – БОЛГАРІЯ

Автобусні тури Запоріжжя – Болгарія комфортний початок відпустки

ПОДРОБНЕЕ

Кривий Ріг - Болгарія

КРИВИЙ РІГ – БОЛГАРІЯ

Чи плануєте поїздку до Болгарії? Замовте квиток прямо зараз

ПОДРОБНЕЕ

Подорожі до Туреччини

ДНІПРО – ТУРЕЧЧИНА

Популярні курорти Туреччини, комплексні путівки та автобусні тури

ПОДРОБНЕЕ

Напрямки за кордон

НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

Легко бронювати, комфортно їхати

ПОДРОБНЕЕ

Напрямки по Україні

НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

Транспорт розрахований на міжміські поїздки

ПОДРОБНЕЕ

Напрямки на моря

НАПРЯМКИ НА МОРЕ

Ці напрямки ми відновимо після перемоги

ПОДРОБНЕЕ