АВТОБУС ХАРКІВ – ВІННИЦЯ: ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ


 ПРО НАС >> НАПРАМКІ ПО УКРАЇНІ >>  ХАРКІВ-ВІННИЦЯ

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ


ХАРКІВ – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ1400 ₴
ДИТЯЧИЙ КВИТОК
(Віком до 12 років)
-10%

УМОВИ ПОЇЗДКИ


ВИЇЗД З ХАРКОВА
пл. Привокзальна, 1
Південний ЖД Вокзал- 16:00
ПРИБУТТЯ ДО ВІННИЦІ
Хмельницьке шосе, 114/І
АЗС БРСМ – 03:00
ВІДПРАВЛЕННЯ З ВІННИЦІ
Хмельницьке шосе, 114/І
АЗС БРСМ – 23:00
ПРИБУТТЯ В ХАРКІВ
пл. Привокзальна, 1
Південний ЖД Вокзал- 10:00

ВАЖЛИВО: Маршрут цього рейсу: Харків- Дніпро-Кривий Ріг- Кропивницький- Умань- Вінницю- Хмельницький- Кам’янець-Подільський- Чернівці. Наші пасажири можуть обрати будь-якій напрямок з цих міст.

ПОЇЗДКА З ХАРКОВА ДО ВІННИЦІ: ЯК ДОЇХАТИ

Наша компанія на ринку пасажирських перевезень із 2013 року. Ми знаємо, як організвати поїздку під час, якої комфортно та безпечно. З нами завжди надійно!

ЗАЯВКА

Для оформлення заявки достатньо зателефонувати нам або заповнити форму зворотнього зв'язку. Оператори компанії на зв'язку 24/7/365, раді забронювати для вас місце в автобусі Харків-Вінниця і відповісти на запитання. Оператор уточнить наступну інформацію для броні: ім'я, прізвище, коли хочете їхати, кількість місць та телефон.
УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

Напередодні рейсу менеджер компанії зв'яжеться з вами для уточнення деталей поїздки та повідомить: номер автобуса, точний час та місце відправлення, контакти водія. Якщо вам зручно отримати інформацію в месенджері, будь ласка, уточніть це оператору.
У разі поїздки Вінниця-Харків час може зміщуватися +/-30 хв.
ВИКОНАННЯ

За 30 хвилин до призначеного часу відправлення автобус чекає на вас в обумовленому місці.
Маршрут проходження: Харків- Дніпро-Кропивницький-Умань-Вінниця-Хмельницький-Кам'янець-Подільський-Чернівці. Орієнтовний час у дорозі Харків-Вінниця 13-13,5 годин. Дорогою заплановані санітарні зупинки на АЗС та на вимогу.
ПОВІДОМТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися та поїздка не відбудеться або переноситься, будь ласка, повідомте про це менеджера компанії. Ми внесемо необхідні зміни.
ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за 3 доби та раніше 100%, за 2 дні – 50%, за добу та в день відправлення гроші не повертаються.
ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватись у зв'язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть.

ЗАБРОНУВАТИ КВИТКИ ХАРКІВ – ВІННИЦЯ ПО ТЕЛЕФОНУ АБО ОНЛАЙН


Щодня наш транспорт здійснює рейси у напрямку Харків-Вінниця-Харків. Заповніть форму, і ми протягом години зв’яжемося з вами. Крім поїздки з Харкова до Вінниці, цим рейсом ви можете доїхати з Харкова до Дніпра, Кривого Рогу, Кропивницького, Умані, Хмельницького, Кам’янця-Подільского або Чернівці. Наша команда максимально спростила процес бронювання квитків, замовте онлайн, сплатіть за фактом подорожі!

Error: Contact form not found.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ЕЛІТОН-ТУР»

Наша принципова позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою та вдосконалюємося щодня. Мабуть, тому більшість клієнтів повертаються до нас повторно. Ми несемо відповідальність за збереження своїх пасажирів. Тому всі рейси компанії офіційно зареєстровані. Страхування пасажирів включено у вартість проїзду. . Ваша поїздка з нашою командою буде гарним початком та завершенням відпочинку.

КОМФОРТ У ДОРОЗІ

Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси, розраховані на міжміські поїздки та обладнані для комфорту в дорозі: зручні крісла, кондиціонери, аудіо та відео система, WI-FI та USB роз'єми, великий багажник.
З НАМИ ВИГІДНО

Наші пасажири заощаджують на вартості квитка, розуміючи складність ситуації, ми зафіксували мінімальну ціну квитка. Крім цього ми пропонуємо гнучку систему знижок постійним клієнтам, групам від 10 пасажирів.
БЕЗПЕКА

Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі. Транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.
СПОСІБ ОПЛАТИ

Нашим пасажирам не потрібно витрачати час та купувати квитки заздалегідь. Достатньо забронювати поїздку в телефонному режимі, а сплатити її можна в дорозі у водія або зробити переказ на картку Visa та MasterCard.
ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ

Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут та завжди пунктуальні. З нами завжди безпечно.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКІ

Оператори компанії завжди на зв'язку та готові прийняти вашу заявку. Менеджери коректно складають маршрут збору пасажирів, щоб унеможливити затримки в розкладі.

ТОП ПИТАНЬ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬ


"ЯК ДОЇХАТИ В ВІННИЦЮ З ХАРКОВА?"

Поїздка Харков- Вінниця та у зворотному напрямку можлива декількома способами:
1. Потяг. Між містами немає прямого сполучення. 
Цей варіант не самий комфортний, бо займає більше часу ніж поїздка автобусом чи особистим автомобілем.
2. Автобус. Ми рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії, якщо ви хочете заощадити час у дорозі. Автобусна подорож від нашої компанії проходить швидше, ніж поїздом. Більше того, у нас легко забронювати квиток, а сплатити його можна вже в дорозі.
3. Особистий автомобіль. Безумовно, це найбільш зручний варіант подорожі, але вартість такої подорожі буде значно значно вище ніж автобусом. 
"ЧИ БЕЗПЕЧНО ПІД ЧАС ПОЇЗДКИ ХАРКІВ-ВІННИЦЯ?"

Зі свого боку ми робимо все, що від нас залежить, щоб поїздка пройшла спокійно і без пригод: усі пасажири в автобусі застраховані, рейс супроводжує досвідчений водій та наш транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.
Варто пам'ятати про те, що на території України запроваджено військовий стан. За маршрутом Харків-Вінниця ми проїжджаємо безліч блокпостів. Варто ставитись до цього спокійно та з розумінням. На вимогу пред'явити документи. Не вести фото та відео зйомку. Всіх своїх пасажирів ми переконливо просимо залишатися спокійними та доброзичливими до один одного в дорозі, бо дорога далека та втомлива.
"ЯКИЙ ТРАНСПОРТ ЇЗДИТЬ ХАРКІВ-ВІННИЦЯ?"

Транспорт компанії "Елітон-тур" це сучасні та комфортабельні автобуси та мікроавтобуси європейського зразка. Наш транспорт може вміщати від 8 до 55 осіб при цьому не поступаючись комфортом. Кожна одиниця розрахована на міжміські поїздки і обладнана всім необхідні: зручні крісла з спинками і ременями безпеки, що розкладаються, місткий багажник, аудіо і відео система, кондиціонер. Варто звернути увагу, що в туристичних автобусах, які обладнані туалетами, зараз користуватися немає можливості. Тому ми робимо багато зупинок на шляху до АЗС, де є можливість освіжитися і перекусити.
Автобус Харків - Вінниця
Харків- Вінниця

АВТОБУС В ВІННИЦЮ З ХАРКОВА: КОМФОРТ І БЕЗПЕКА З «ЕЛІТОН-ТУР»


Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси від 8 до 21 місця, всі вони розраховані на міжміські поїздки та обладнані всім необхідним: зручні крісла з розкладними спинками та ременями безпеки, містким багажником, аудіо та відео системою, USB-роз’ємами. Водії компанії професіонали мають великий стаж роботи у сфері пасажирських перевезень. Вони люблять свою роботу, завжди доброзичливі та пунктуальні. Усі пасажири в рейсі застраховані та, більше того, її вартість включена до ціни квитка ХаркІв-Вінниця-ХаркІв.

Наша команда зарекомендувала себе, як клієнтоорієнтована компанія, ми завжди організовуємо поїздки з високим рівнем комфортабельності та безпеки. Замовте квиток зараз, наші оператори на зв’язку 7/24/365.

ІНШІ НАШІ НАПРЯМКИ


За час роботи компанії, ми відвідали всі курорти України та найближчого зарубіжжя та пропонуємо Вам найкращі місця

Автобус Харків - Чернівці

ХАРКІВ- ЧЕРНІВЦІ

Поїздки до Чернівців з Харкова комфортабельними мікроавтобусами

ДОКЛАДНІШЕ

Автобус Харків - Кам'янець-Подільский

ХАРКІВ- КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Поїздки з Харкова до Кам’янця-Подільського щодня

ДОКЛАДНІШЕ

ПОЕЗДКИ ХАРЬКОВ-ЧЕРНОВЦЫ-ХАРЬКОВ

ДНІПРО- ЧЕРНІВЦІ

З нами завжди швидко, доступно, вигідно

ДОКЛАДНІШЕ

Поездки на море из Каменского

НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

Легко бронювати, комфортно їхати

ДОКЛАДНІШЕ

Поездки на море из Новомосковска

НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

Транспорт розрахований на міжнародні поїздки

ДОКЛАДНІШЕ

Поездки на море из Запорожья

НАПРЯМКИ НА МОРЕ

Ці напрямки ми відновимо після перемоги

ДОКЛАДНІШЕ