АВТОБУСНІ ПОЇЗДКИ ДНІПРО – ЖИТОМИР


 ПРО НАС >> НАПРЯМКІ ПО УКРАЇНІ >>  ДНІПРО-ЖИТОМИР

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ


Ми дбаємо про комфорт своїх клієнтів, тому пропонуємо найкращі умови та зручності в дорозі. У вартість поїздки Дніпро – Житомир входить страховка пасажирів.

ДНІПРО – ЖИТОМИР1300 ₴
ДИТЯЧИЙ КВИТОК
(Віком до 12 років)
-10%

Під час данного рейсу ми проходимо наступні міста: Дніпро- Царичанка- Кобеляки- Решетилівка- Лубни- Бориспіль- Київ- Житомир. Наші пасажири можуть обрати подорож в будь-якому напрямку, детальну інформацію відносно ціни, часу і місця виїзда вам надаст оператори компанії.

УМОВИ ПОЇЗДКИ


Поїздка Дніпро – Житомир, або на зворотній шлях займає орієнтовно 14 годин. Для комфорту всіх пасажирів у дорозі робимо санітарні зупинки на  АЗС. Водії компанії “Елітон-тур” мають багаторічний досвід у сфері пасажирських перевезень, тож поїздка з нами буде не лише комфортною, а й безпечною.

ВИЇЗД З ДНІПРА
пл. Вокзальна,11
Рейс №1 08:30
Рейс №2 10:00
Рейс №3 14:00
Рейс №4 22:00
ПРИБУТТЯ В ЖИТОМИР
В дорозі 9 годин
Автовокзал – 09:00
вул. Київська, 93
ВІДПРАВЛЕННЯ З ЖИТОМИР
вул. Київська, 93
Рейс №1 03:30
Рейс №2 06:45
Рейс №3 12:30
Рейс №4 18:55
ПРИБУТТЯ В ДНІПРО
Через 9 годин
Запорізьке шосе
пр. Б. Хмельницького
Вокзальна площа

ЗАБРОНЮВАТИ ПОЇЗДКУ З ДНІПРА ДО ЖИТОМИРА: ЯК ОРГАНІЗУВАТИ

Наша компанія на ринку пасажирських перевезень із 2013 року. За час роботи ми вдосконалили не лише умови поїздок, а й максимально спростили процес бронювання квитків Дніпро – Житомир. Організація поїздки не вимагає більше кількох хвилин вашого часу, і все можна зробити дистанційно.

ЗАЯВКА

Для бронювання достатньо зателефонувати нам або заповнити форму зворотнього зв'язку. Оператори компанії на зв'язку 24/7, раді забронювати для вас місце в автобусі Дніпро - Житомир. Оператор уточнить наступну інформацію для броні: ім'я, прізвище, коли хочете їхати, кількість місць та телефон.
УЗГОДЖЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

Напередодні рейсу менеджер компанії зв'яжеться з вами для уточнення деталей поїздки та повідомить: номер автобуса, точний час та місце відправлення, контакти водія. 
Якщо вам зручно отримати інформацію в месенджері, будь ласка, уточніть це оператору.
ВЫКОНАННЯ

За 30 хвилин до призначеного часу відправлення автобус чекає на вас в обумовленому місці.
Маршрут проходження: Дніпро- Царичанка- Кобеляки- Решетилівка- Лубни- Бориспіль- Київ- Житомир. Орієнтовний час у дорозі Дніпро-Житомир 9 годин. Дорогою заплановані санітарні зупинки на АЗС та на вимогу.
ПОВІДОМТЕ НАМ

Якщо ваші плани змінилися та поїздка не відбудеться або переноситься, будь ласка, повідомте про це менеджера компанії. Ми внесемо необхідні зміни до маршруту.
ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У разі повної або часткової оплати проїзду можливе повернення грошей: за 3 доби та раніше 100%, за 2 дні – 50%, за добу та в день відправлення гроші не повертаються.
ПРИМІТКА

Звертаємо вашу увагу, що час у дорозі може трохи змінюватись у зв'язку з трафіком на дорогах або через додаткові зупинки на вимогу, якщо такі будуть.

КВИТКИ ДНІПРО – ЖИТОМИР: АВТОБУС ШВИДКО ТА ВИГІДНО


Щодня наш транспорт здійснює рейси у напрямку Дніпро-Житомир-Дніпро. Заповніть форму, і ми протягом години зв’яжемося з вами. Крім поїздки до Житомира, цим рейсом ви можете доїхати до Царичанки, Кобеляк, Решетилівки, Лубнів, Бориспіля, або Києва. Наша команда максимально спростила процес бронювання квитків, замовте онлайн, сплатіть за фактом подорожі!

Помилка: Contact form не знайдена.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ «ЕЛІТОН-ТУР»

Наша принципова позиція – задоволений клієнт. Це результат, якого ми прагнемо. Завдяки цьому ми працюємо над собою та вдосконалюємося щодня. Мабуть, тому більшість клієнтів повертаються до нас повторно. Ми несемо відповідальність за збереження своїх пасажирів. Тому всі рейси компанії офіційно зареєстровані. Страхування пасажирів включено у вартість проїзду. . Ваша поїздка з нашою командою буде гарним початком та завершенням відпочинку.
КОМФОРТ У ДОРОЗІ

Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси, розраховані на міжміські поїздки та обладнані для комфорту в дорозі: зручні крісла, кондиціонери, аудіо та відео система, WI-FI та USB роз'єми, великий багажник.
З НАМИ ВИГІДНО

Наші пасажири заощаджують на вартості квитка, розуміючи складність ситуації, ми зафіксували мінімальну ціну квитка. Крім цього ми пропонуємо гнучку систему знижок постійним клієнтам, групам від 10 пасажирів.
БЕЗПЕКА

Елітон-Тур працює офіційно з повним пакетом документів та несе відповідальність за безпеку клієнтів. Кожен наш пасажир застрахований під час подорожі. Транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.
СПОСІБ ОПЛАТИ

Нашим пасажирам не потрібно витрачати час та купувати квитки заздалегідь. Достатньо забронювати поїздку в телефонному режимі, а сплатити її можна в дорозі у водія або зробити переказ на картку Visa та MasterCard.
ПРОФЕСІЙНІСТЬ ВОДІЇВ

Весь колектив компанії має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень. Водії доброзичливі, добре знають маршрут та завжди пунктуальні. З нами завжди безпечно.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЇЗДКІ

Оператори компанії завжди на зв'язку та готові прийняти вашу заявку. Менеджери коректно складають маршрут збору пасажирів, щоб унеможливити затримки в розкладі.

ТОП ПИТАНЬ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬ


"ЯК ДОЇХАТИ З ДНІПРА В ЖИТОМИР?"

Якщо ви плануєте поїздку Дніпро - Житомир, на сьогоднішній день ви можете вибрати один з трьох варіантів:
1. Потяг. В даному напрямі їде поїзд 088 Запоріжжя – Ковель. Виїзд через день, час у дорозі щонайменше 12 годин (час може збільшуватися, на кшталт повітряних тривог), вартість до 500 грн.
2. Автобус. Найбільш зручний варіант поїздки в порівнянні з поїздом, тому що в дорозі всього 9 годин. Ми не припиняємо рух під час повітряних тривог, якщо немає прямої загрози безпеці. Сучасний транспорт дозволить заощадити час у дорозі та провести його комфортно.
3. Особистий автомобіль. Мабуть, це найбільш мобільний варіант із трьох, тому що ви самостійно приймаєте рішення щодо часу виїзду, маршруту, кількості зупинок тощо. Варто врахувати, що в дорозі 9 годин, а це чимало навіть для любителів бути за кермом, і вартість поїздки Дніпро – Житомир чи Житомир – Дніпро на машині буде вищою ніж автобусом чи поїдом.
"ЧИ БЕЗПЕЧНО ПІД ЧАС ПОЇЗДКИ ДНІПРО- ЖИТОМИР?"

Зі свого боку ми робимо все, що від нас залежить, щоб поїздка пройшла спокійно і без пригод: 
усі пасажири в автобусі застраховані; 
рейс супроводжує 2 досвідчених водія;
наш транспорт регулярно проходить технічне обслуговування.
Варто пам'ятати про те, що на території України запроваджено військовий стан.
Під час повітряної тривоги наш транспорт продовжує рук, якщо немає прямої загрози. 
Водії компанії пройшли тренінги та знають, як реагувати на ті чи інші події у дорзі. Також можуть надати домомедичну допомогу.
За маршрутом Дніпро-Житомир ми проїжджаємо безліч блокпостів. Варто ставитись до цього спокійно та з розумінням. На вимогу пред'явити документи. Не вести фото та відео зйомку. Всіх своїх пасажирів ми переконливо просимо залишатися спокійними та доброзичливими один до одного в дорозі.
"ЯКИЙ АВТОБУС ЗА МАРШРУТОМ ДНІПРО-ЖИТОМИР-ДНІПРО?"

Транспорт компанії "Елітон-тур" це сучасні та комфортабельні автобуси та мікроавтобуси європейського зразка. 
На маршруті Дніпро-Житомир туристичний  автобус Van Hool на 50 місць. Наш транспорт розрахован на міжміске сполучення і має:
зручні крісла зі спинками, що розкладаються, а також ременями безпеки;
місткий багажник;
аудіо і відео система;
WI-FI;
USB-роз'єми;
клімат-контроль.
Усі машини компанії проходять своєчасне технічне обслуговування. Окрім цього, кожен наш рейс оформлений згідно з правилами транспортної інспекції.
Ми ретельно стежимо за чистотою у салоні, для нас важливо, щоб пасажирам було приємно їхати з нами. 
Наша мета – організувати поїздку так, щоб кожен клієнт повертався до нас знову і рекомендував нас своїм друзям.
Квитки Дніпро-Житомир
Дніпро- Житомир автобус

АВТОБУСНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДНІПРО – ЖИТОМИР: КОМФОРТ І БЕЗПЕКА З «ЕЛІТОН-ТУР»


Транспорт компанії – це сучасні мікроавтобуси від 8 до 60 місць, всі вони розраховані на міжміські поїздки та обладнані всім необхідним: зручні крісла з розкладними спинками та ременями безпеки, містким багажником, аудіо та відео системою, USB-роз’ємами. Водії компанії професіонали мають великий стаж роботи у сфері пасажирських перевезень. Вони люблять свою роботу, завжди доброзичливі та пунктуальні. Усі пасажири в рейсі застраховані та, більше того, її вартість включена до ціни квитка Дніпро-Житомир-Дніпро.

Наша команда зарекомендувала себе як клієнтоорієнтована компанія, ми завжди організовуємо поїздки з високим рівнем комфортабельності та безпеки. Замовте квиток зараз, наші оператори на зв’язку 7/24/365.

ІНШІ НАШІ НАПРЯМКИ


За час роботи компанії ми відвідали всі курорти України та ближнього зарубіжжя та пропонуємо Вам найкращі місця.

ДНІПРО- ЛУЦЬК

Поїздки до Луцька з Дніпра комфортабельними автобусами

ДОКЛАДНІШЕ

Автобус Дніпро - Рівне

ДНІПРО- РІВНЕ

Поїздки з Дніпра у Рівне: зручний розклад рейсів, легка дорога

ДОКЛАДНІШЕ

АВТОБУС ДНІПРО - КИЇВ

ДНІПРО- КІЇВ

З нами завжди швидко, доступно, вигідно

ДОКЛАДНІШЕ

НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

НАПРЯМКИ ПО УКРАЇНІ

Легко бронювати, комфортно їхати

ДОКЛАДНІШЕ

НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

НАПРЯМКИ ЗА КОРДОН

Транспорт розрахований на міжнародні поїздки

ДОКЛАДНІШЕ

НАПРЯМКИ НА МОРЕ

НАПРЯМКИ НА МОРЕ

Ці напрямки ми відновимо після перемоги

ДОКЛАДНІШЕ